Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Obamanın Kırmızı Çizgisi Esede Yeşil Işık Oldu (Özel)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:14:02
Obamanın Kırmızı Çizgisi Esede Yeşil Işık Oldu (Özel)

Obamanın kırmızı çizgisi Esede yeşil ışık oldu (Özel)… Suriye’de kimyasal silahla tertiplenen saldırı ingiltere Başbakanı David Cameron’un konutu yakınında dün protesto edildi. ingiltere’deki Suriyeli muhaliflerin önde gelen isimlerinden Dr. Halid Kamer ed Din, BM Güvenlik Konseyi ve ingiltere’nin sivilleri korumak konusunda başarısız olduğunu söyled i ve Esed rejimininden kurtulmak için uluslararası toplumun [r] desteğini rica […]

Obamanin-Kirmizi-Cizgisi-Esede-Yesil-Isik-Oldu-OzelObamanın kırmızı çizgisi Esede yeşil ışık oldu (Özel)…

Suriye’de kimyasal silahla tertiplenen saldırı ingiltere Başbakanı David Cameron’un konutu yakınında dün protesto edildi.

ingiltere’deki Suriyeli muhaliflerin önde gelen isimlerinden Dr. Halid Kamer ed Din, BM Güvenlik Konseyi ve ingiltere’nin sivilleri korumak konusunda başarısız olduğunu söyled i ve Esed rejimininden kurtulmak için uluslararası toplumun [r] desteğini rica etti. Suriyeli aktivisit, BM’nin karar alması engelleniyorsa daha önce olduğu gibi BM dışında çözüm aranması gerektiğini ifade etti.

Halid Kamer ed Din, katliamın düzenlendiği bölgeye sadece birtakım km uzaklıkta bulunan BM denetçilerin ‘Esed rejimi izin vermediği sürece araştır-ma yapamayacaklarını’ belirt tiklerini aktardı.

ABD Başkanı Barack Obama’yı da eleştiren muhalif lider, kimyasal silah konusundaki kırmızı çizginin bundan sonra Esed için yeşil ışık anlamına geldiğini söyled i.

Halid Kamer ed Din, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına da teşekkür ederek, “Bize Arap ülkelerindeki kardeşlerimizden daha oldukça çok destek verdiler. Onlar Suriye’nin gerçek dostu. Allahın izniyle Türkiye’deki barış, güvenlik ve başarı Suriye’ye de yayılır.” diye konuş-tu.

‘Suriye için El Ele’ adlı hayır kurumunun görevlisi iman Mücahid ise Suriye’nin başkenti ޞam’da binlerce insanın katledildiğini söyled i ve, “Türkiye’nin Suriye’ye yardımı Olağan dışı ve tüm dünya ve Arap dünyası dahil utanç verici bir şey. Yazıklar olsun Arap liderlerine; sadece olanları izleyip durdunuz.” diye konuş-tu. Mücahid, belgelere rağmen kimyasal silahlar konusunda BM’nin hareketlenmemesine de anlam veremediğini dile getirdi.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz