Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

O Ses Türkiyenin Şampiyonları Belli
O Ses Türkiyenin Şampiyonları Belli

O Ses Türkiyenin şampiyonları belli… ..Türkiye’nin rayting rekorları kıran yarışma programı “O Ses Türkiye”nin hepsi birbirrinden ekibi geçtiğimiz se-ne olduğu gibi yine 7’den 70’e herkesin sonucunu merakla [r] beklediği anketimize katıldı, yedi kategorinin en iyileri için oy kullandı.OYLAMAYA KATILMAK iÇiN TIKLAYINAcun Alıcalı, Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz finale doğru adım […]

O-Ses-Turkiyenin-Sampiyonlari-BelliO Ses Türkiyenin şampiyonları belli…

..Türkiye’nin rayting rekorları kıran yarışma programı “O Ses Türkiye”nin hepsi birbirrinden ekibi geçtiğimiz se-ne olduğu gibi yine 7’den 70’e herkesin sonucunu merakla [r] beklediği anketimize katıldı, yedi kategorinin en iyileri için oy kullandı.OYLAMAYA KATILMAK iÇiN TIKLAYINAcun Alıcalı, Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz finale doğru adım adım gitmiş olan O Ses Türkiye’nin çekimleri öncesinde sandık başına geçerken eğlenceli dakikalar yaşandı. Yarışmanın en esprili jüri üyesi Gökhan Özoğuz, oy verirken yaptığı şakalar ve ilginç sorular ile arkadaşlarını kahkaya boğarken, Acun Ilıcalı, Yılın Sporcusu anketinin Milliyet Gazetesi’nin bir klasiği olduğunu belirtti, “Ekip arkadaşlarımla bu heyecana yine ortak olduğumuz için mutluyuz. Ankette yine hepsi birbirrinden değerli sporcuların yarıştığını görüyoruz. Bu oylamada en tepeye çıkmak büyük onur bence… Herkese başarılar diliyorum” diye konuş-tu.Bu arada 1.liğin neredeyse her gün el değiştirdiği Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu oylaması nefesleri kesen bir yarışa sahne olurken, oy verme 15 Mart’a kadar devam edecek.

Haberin Alındığı Kaynak URL»
www.milliyet.com.tr

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MiLLiYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik şeklinde geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberler ile alaka-lı her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz