Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

O Halini Görünce Üzüldüm
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:04:55
O Halini Görünce Üzüldüm

İnce fiziği ve sağlıklı yaşamı ile dikkat çeken Gwyneth Paltrow’un antrenörü, oyuncunun vücudundaki sıkıntı-lı yerleri ve 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattı.  ABD’li oyuncu Gwyneth Paltrow’un sağlık sırlarını antrenörü Tracy Anderson paylaştı.Paltrow, 2008’de çekilen ilk ‘Iron Man’ TV filmi için Anderson’a başvurdu. Doğum sonrası kilolarından kurtulmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak arzulayan oyuncunun imdadına Tracy Anderson […]

O-Halini-Gorunce-Uzuldum İnce fiziği ve sağlıklı yaşamı ile dikkat çeken Gwyneth Paltrow’un antrenörü, oyuncunun vücudundaki sıkıntı-lı yerleri ve 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattı.
 ABD’li oyuncu Gwyneth Paltrow’un sağlık sırlarını antrenörü Tracy Anderson paylaştı.Paltrow, 2008’de çekilen ilk ‘Iron Man’ TV filmi için Anderson’a başvurdu. Doğum sonrası kilolarından kurtulmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak arzulayan oyuncunun imdadına Tracy Anderson koştu.Tracy Anderson bir dergiye verdiği röportajda ünlü oyuncunun az zaman içerisinde 15 [r] kilo verdiğini anlattı. Anderson, “Gwyneth’in sıkıntı-lı kalçaları vardı. Doğumdan sonra aldığı kiloları veremiyordu. Boyu uzun olduğu için şanslı, bu şekilde kilolarını saklayabiliyordu. O halini görünce üzüldüm. Benden yardım isteyince kabul ettim” diye konuş-tu. Paltrow, Anderson sayesinde spor yapmayı diş fırçalamak gibi bir rutine dönüştürdüğünü ve bu sayede kilo verdiğini açıkladı.İki çocuk annesi Paltrow’un formunu korumak için kahve, alkol, şeker, yumurta, et ve işlenmiş gıda tüketmediği; haftanın beş günü spor yaptığı biliniyor.Daily Mail’in haberine göre, Tracy Anderson Madonna ve Shakira gibi birçok ünlüye spor danışmanlığı yapıyor. Anderson’ın sadece İngiltere’de 20 bin kopya satan ’30 Day Method’ adlı bir kitabı var.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz