Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

O Amerikayı Hiç Görmedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:57:24
O Amerikayı Hiç Görmedi

Genç yazar Ecem Taş’ın yazdığı “Kiralık Yalancılar” kitabı kısa olan zaman sonra kitapçılarda yerini alacak.15 yaşına daha yeni adım attı. Yüzlerce TV film ve televizyon dizi izledi, 30 aşkın kitabı altı ayda okudu. Bir se-ne uğraştı, çalıştı, araştırdı ve konusu Amerika’da geçen bir polisiye yazdı. kısa olan zaman sonra kitapçılarda bulabileceğiniz Ecem Taş’ın yazdığı “Kiralık […]

O-Amerikayi-Hic-GormediGenç yazar Ecem Taş’ın yazdığı “Kiralık Yalancılar” kitabı kısa olan zaman sonra kitapçılarda yerini alacak.
15 yaşına daha yeni adım attı. Yüzlerce TV film ve televizyon dizi izledi, 30 aşkın kitabı altı ayda okudu. Bir se-ne uğraştı, çalıştı, araştırdı ve konusu Amerika’da geçen bir polisiye yazdı. kısa olan zaman sonra kitapçılarda bulabileceğiniz Ecem Taş’ın yazdığı “Kiralık Yalancılar” kitabının büyük ala-ka ile [r] karşılanması bekleniyor.

Lise ikinci sınıf öğrencisi Ecem TAޞ’ın büyük başarısı. Bir se-ne hiç durmaksınız çalışan Ecem Taş içerisinde ajanların cirit attığı, gizli servis labirentlerinde geçen bir roman yazdı. Romanın konusu ise Amerika’nın New York Eyaletinde geçiyor. Ecem Taş hiç görmediği bu şehirde geçen polisiye romanı için altı ay boyunca incele-me yaptı ve 30 kadar kitap okudu.

Yazdığı “Kiralık Yalancılar” adlı kitabını anlatan Ecem Taş şunları belirt ti :

“New York’un ehemmiyetli ticaret merkezlerinden biri olan Manhattan’da kiralık katiller yetiştiren iki gizli örgüt arasında kalmış oldukça çok yetenekli bir suçlu Kendrick, onun peşinde sürüklenen güzel ve zeki bir FBI ajanı Cat ve kendi bildiğini yapmaya kararlı asi bir genç kız Heaven… Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu şehirde, ellerini kollarını sallayarak gezinen kötü adamlardan kaçmaya çalışıyorlar” Hiç görmediği bir yeri yazma konusunda zorlandığını ifade eden Genç yazar bu duyguyu şöyle anlattı. Daha ev-vel hiç görmediğim, gitmediğim bir yeri yazmak benim için hiç zor oldu. oldukça çok sayıda yabancı TV film ve televizyon dizi izledim. 30’dan fazla kitap okudum. insan alışkanlıklarını inceledim. Günlük yaşamla alaka-lı bilgi edindim. Bunun yakınında korku TV filmleri, polisiye televizyon diziler, yeni teknolojiyle harmanlanmış neredeyse gerçeküstü aksiyon TV filmleri izledim. tüm bunları aklımda harmanladım ruhumda hissettim. tüm bunlar benim için ilham kaynağı oldu. tüm kişiliklerimi bu şekilde yarattım. izlediğim TV filmlerin içerisinde bir manada yeni mimikleri, hareketleri, ve rusal durumları ile yeni oyuncular yarattım. Yeni katil profilleri formatladım Kitabımda bunları okuyucularımla tanıştırıyorum. Romanımı yazarken etkilendiğim oyuncular biriside Heath Ledger. Kendisinin felsefesine hayranım. Bu nede n le oldukça çok genç yaşta Heath Ledger kitabımı adadığım ikinci isim oldu.”

Kiralık Yalancılar kitabı Edebiyat Odası yayımlarının ilk kitabı. 224 sayfa olan kitabın editörlüğünü Gazeteci yazar Yıldırım Boran yaptı. Arka kapak fotoğrafını ise Foto Muhabiri ÇAğrı ili Kılıççı çekti. Öte yandan kapak tasarımı ise kitap kapaklarının efendisi şeklinde bilinen Akay Kurt tarafından yapıldı.

Tümüyle profesyonel kadronun elinden çıkan kitap 25 Temmuz günü satışa sunulacak. tüm D&R, Nezih, Remzi gibi kitapevlerinde bulabileceğiniz “Kiralık yalancılar” ayrıyetten on-line şeklinde da başta kitapköyü.com sanal mağazası olmak üzere pek oldukça çok kitap satış sitesinde yer alacak.

Kitabın editörlüğünü üstlenen Yıldırım Boran ise kitapla alaka-lı şeklinde şunları söylüyor:

“iyi niyetle yola çıkan faka t şartların zorlaması netice-si az zaman içerisinde bir kiralık katile dönüşen eski ajan Ken Hector ile onu yakalamaya ant içmiş FBI ajanı genç ve güzel Cat arasında yaşanan ölüm oyunu, sonunda imkânsız bir aşka dönüşecektir. Kimi kez birbirlerini öldürme aşamasına gelen zeki ve yetenekli iki genci engelleyen tek şey vardır; aşk. Bu aşk belki de onların kaderini de belirleyecektir. Soluk soluğa okuyacağınız, her sayfasında hayrete düşeceğiniz Amerikan romanı tadında bir eser.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz