Nurgül Yeşilçayın İlk Aşkı Transseksüel Olmuş
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 05:43 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Nurgul-Yesilcayin-ilk-Aski-Transseksuel-Olmus Son filmindeki jartiyerli görüntüleri ile manşetlerden inmeyen Nurgül Yeşilçay’dan oldukça çok ilginç bir açıklama geldi.

İlk aşkı hakkındaki soruyu cevaplayan Yeşilçay, “Orta ikide bir sevgilim vardı. sene ler sonra İzmir’de biri arkamdan seslendi. Bir baktım bizimki. Transseksüel olmuş” diye konuş tu.Sevgili oldukları zamanda el ele tutuştuklarını ve o zaman çok küçük olduklarını anlatan Nurgül Yeşilçay, “- İlk başta çok şaşırdım.
Reklam Alanı
. Sonra uzun uzun sohbet ettik. Hoşuma da gitti” diye konuş tu. Yeşilçay’ın 16 yaşındayken çok aşık olduğu İzmirli sevgilisi ile evlenmek istediği de ortaya çıktı. Yeşilçay, “16 yaşımdayken İzmir’de bir sevgilim oldu. Ailelerimiz bu ilişkiyi istememişti. Aşkımızdan delirmiştik. Çığırından çıkmıştık. Evleneceğiz diye tutturduk. Ailelerimiz “Üniversite okumadan nereye evleniyorsunuz” diyordu. Biz de evi terk ettik. Sonra da çocuk dayanamadı verem oldu” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • nurgül yeşilçay jartiyerli

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>