Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Normal Bir Hayat İstiyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:18:03
Normal Bir Hayat İstiyor

Normal bir hayat istiyor…Mardin’in Kızıltepe ilçesi’nde yaşayan 18 yaşındaki Murat Ötünç, doğuştan yakalandığı ‘Bülloz’ adlı cilt hastalığının tedavisi için görevlilerden yardım istiyor.Kızıltepe Koçhisar Mahallesi’nde oturan Murat Ötünç, babasının şoförlük yaptığı için sıklıkla il dışında olduğunu, ev kadını olan annesinin de kendisiyle uğraşmak zorunda kaldığını belirt ti. Türkiye’deki değişik tıp merkezlerinde muayene olduğunu ve değişik tedavi […]

Normal-Bir-Hayat-istiyorNormal bir hayat istiyor…
Mardin’in Kızıltepe ilçesi’nde yaşayan 18 yaşındaki Murat Ötünç, doğuştan yakalandığı ‘Bülloz’ adlı cilt hastalığının tedavisi için görevlilerden yardım istiyor.
Kızıltepe Koçhisar Mahallesi’nde oturan Murat Ötünç, babasının şoförlük yaptığı için sıklıkla il dışında olduğunu, ev kadını olan annesinin de kendisiyle uğraşmak zorunda kaldığını belirt ti. Türkiye’deki değişik tıp merkezlerinde muayene olduğunu ve değişik tedavi yöntemleri uygulanmasına rağmen bir türlü iyileşmediğini kaydeden Ötünç, hastalığı nedeni ile eğitimine [r] 6’ncı sınıftan sonra devam edemediğini söyled i. sürekli bir şekilde kaşındığı için her tarafı yara ve bere içerisinde kalan Ötünç şöyle diye konuş-tu: “Doğuştan beri böyleyim. Güneşe çıkamıyorum. Yemek yerken, yatarken ve banyo yapar iken oldukça çok zorlanıyorum. Yaralarım kabuk tutuyor. Bunlar kanıyor. oldukça çok acı çekiyorum. iyileşmek istiyorum. Pencereden izlediğim yaşıtlarım gibi dışarda koşmak arkadaşlarımla oynamak istiyorum. 18 yaşıma geldim ama sanki bir mahkum gibi ev hapsi yaşıyorum.”

YARALARI SÜREKLi KANIYOR

Oğlunun tedavisi için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım arzulayan anne 35 yaşındaki Sabiha Ötünç de şunları belirt ti: “Yaraları kaşıyor ve kanıyor, yatarken zorluk çekiyor. Vücudunda çıkan baloncukları makasla patlatıyorum. Defalarca doktora götürdük, ‘tedavisi yok’ diyorlar. Merhem veriyorlar. Merhemleri sürüyoruz ama iyileşmiyor. Başbakanımız’dan yardım istiyorum. iyileştirsin. Avrupa, yabancı devletlere göndersin. iyileşsin ki o da askerliğini yapsın. Oğlumun hastalığından dolayı arkadaşları da yoktur. Yani oldukça çok zorluk çekiyorum.”

DHA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz