Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Nil Erkoçların Penisi Kaç Cm
Nil Erkoçların Penisi Kaç Cm

Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirip erkek olmasından sonra herkesin aklına aynı sorular geldi. Cinsiyet değiştirme ameliyatınin maliyeti ne kadar? Cinsiyet değiştiren şahı s yeni cinsiyeti içerisinde cinsel ilişkiden zevk alıyor mu? Penis nasıl yapılıyor? Sertleşme problem i oluyor mu? Habertürk’ten Kürşad Oğuz’a konuşan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Serdar Nasır, bütü n bu sorulara […]

Nil-Erkoclarin-Penisi-Kac-CmNil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirip erkek olmasından sonra herkesin aklına aynı sorular geldi. Cinsiyet değiştirme ameliyatınin maliyeti ne kadar? Cinsiyet değiştiren şahı s yeni cinsiyeti içerisinde cinsel ilişkiden zevk alıyor mu? Penis nasıl yapılıyor? Sertleşme problem i oluyor mu?

Habertürk’ten Kürşad Oğuz’a konuşan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Serdar Nasır, bütü n bu sorulara ve daha fazlasına yanıt verdi.

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Serdar Nasır, 1 yı l evve l Türkiye’de ikinci yüz naklini Cengiz Gül’e yapan isim. Bu, işin su yüzü içerisindeki kısmı. ötek i kısmında ise cinsiyet değiştirme operasyonları var.

İşte o röportajdan ilg i lı kısımlar:

Cinsiyet değiştirmek için başvuran, özel olarak kadınken erkek olmak arzulayanlar in sayısı oldukça çok mu?

Hacettepe’de Cinsel Kimlik Konseyi’miz olduğu için, oldukça çok olduğunu söyleyebiliriz.

Nasıl işliyor süreç?

Hastalar kimlik değiştirmek yani pembeden maviye, maviden pembeye geçmek isterlerse, evve l hâkime başvurmak zorunda. Hâkim bize gö içerisinderir, “Uygun mudur” diye. İlk psikiyatriye gider hasta. Cinsel Kimlik Konseyi’ içerisinde psikiyatr, plastik cerrah, kadın doğumcu, ürolog, genetikçi, endokrinolog ve hukukçu var. Psikiyatr hastayı hazırladığını düşünürse konseye çıkarır. Bize hali anlatır. Şu yaşında, şu ana kadar cinsel ilişkiye girmemiş gibi… kadın hastadan bahsediyorsak bu bizim için oldukça çok önemlidir. Psikiyatr burada özel olarak şunu ayırt eder.

Bu bir lezbiyen mi değil mi? Lezbiyen olduğunu düşünürseniz operasyondan vaz mı geçiyorsunuz?

Psikiyatr inanmazsa bir zaman daha takip eder. Ama bu zamanda bizim elimizde birtakım silahlar var.

MALİYET 25-30 BİN TL

Kadından erkeğe dönüştürme operasyonunun maliyeti ne?

25 – 30 bin lira arasında değişir.

Ameliyatların ayrınntıına geçelim mi?

Kadından erkeğe dönüştürme zor ameliyat çünkü mikrocerrahi söz konusu. Penis gibi üç boyutlu bir organ yapıyoruz. Dünyada en sık yapılan, kolun iç sebebi ile alınan derinden yapılmışyle penisi oluşturmak. Ama bu sadece yumUşak ili doku olduğu için, cinsel ilişkide ereksiyon hali içerisindeki sertliği sağlamak maksadı ile içine bir de protez koymamız lazım.

Çubuk mu?

Mutluluk çubuğu. Bir başka metod da Nil (Rüzgâr) Erkoçlar’a yapılan. Ona kemikten yapılmış. Kaval kemiği içerisinden yapılıyor. Bacağın yüzeyi içerisinden derinden yapılmış dokusu alınıyor, içerisine kemik dokusu konuyor. O zaman mutluluk çubuğuna gerek kalmıyor. faka t ikisi içerisinden de hastaların sıkıntısı var. Özellikle kolda olduğu zaman, yavaş yavaş da bu ameliyatlar bilindiği için bir püf noktas ı oluyor çevredeki insanlara. “Cinsiyet mi değiştirdi” diye düşünüyorlar. Ben yeni bir metoda başladım. Koltuk altından yapıyorum. sadece çizgi şekli içerisinde kalıyor iz. Sonra mutluluk çubuğu koyuyoruz.

Kaç kişiye yaptınız bu metotla?

7-8 şahı s oldu. Hastalar da memnun. Bana gelen hastaların yüzde 90’ı “Kolumda ne kadar iz kalacak” diye soruyor. Bu insanlar çevreleri içerisinde zaten “erkek Fatma” diye bilinen tipler olduğu için, o izi istemiyorlar.

”50 KADINI DÖNÜŞTÜRDÜM”

Kemikten yapılan sürekli sert vaziyette mi duruyor?

Tabii. Onu iç çamaşırının içine sokuyor.

Yani 14-15 santim hali içerisinde öyle duruyor mu?

Aynen öyle.

Mutluluk çubuğunda nasıl peki?

İki tipi var. Kırılabilir bir çubuk düşünün. Yarı sert. Cinsel ilişkiye gireceği zaman onu dik hale getiriyor. ötek i zaman kırıyor. Ama biz onu kullanmıyoruz çünkü bir erkek cinsel organı gibi olmadığı için, bu çubuk bir zaman sonra organdan dışarı çıkıyor. Almak zorunda kalıyoruz. Bir de pompalı tipler var. Kullanmayacağınız zaman yeni yapılan organın içi içerisinde küçük halde kalıyor. Bir haznesi var, onu testislerin olduğu yere koyuyoruz, o hazneyi tıkladığı zaman hem protez boyca büyüyor hem de kalınlaşıyor. Sonra yenide n indiriyor.

7-8 tane koltuk altından yaptım diye konuş tuniz. Diğerlerini de sayarsak kaç tane kadını erkeğe dönüştürdünüz?

40-50’yi bulmuştur. Erkekten kadına da mikrocerrahi kullanıyorum.

O nasıl oluyor?

Vajinayı bağırsaktan yapıyorum. Normalde bunlar, haya veya penisin derinden yapılmışsiyle yapılıyor ve cinsel ilişki esnasında kuruluk, sıkın tı ve ağrılar oluyor… Erkekten kadına çevrilirken, içeri o derinden yapılmışyi kullanıp yalancı bir cinsel organ yapıyorsun. Bense mikrocerrahi aracılığı ile bağırsaktan bir segment alıyorum. O zaman cinsel ilişkide kayganlığı sağlayabilir bir yapı oluyor.

”İKİ HASTAM SOSYOLOG”

Kadınken erkek olmak arzulayanlar daha oldukça çok hangi kesimden?

Başta Anadolu’dan geliyorlardı; SGK karşıladığı için. Şu anda hasta profilim geniş. Mesela iki sosyolog hastam var. pek çok hastam ya kurye olur, ya garson. Daha basit, insan ilişkileri içerisinde özlerini saklayabilecekleri işleri oluyor.

Ameliyattan sonra ne yaşıyorlar?

7 gün hareketsiz yatarlar. Bırakın yataktan kalkmayı, sağa sola dahi dönemezler. Bunları da bilir, sıkıntıya katlanırlar. Meme ameliyatı oldukça çok ağır olur. Ama dayanırlar…

Peki sebe p buna katlanıyorlar?

Kadından erkeğe dönenler için erkeklik simgesi penis. O yüzden olmak zorunda. genelikle gelenlerin sevgilileri oluyor. Ameliyattan sonra evlenecek oluyorlar. çoğunluğu evlendi. Yani hedef “normal” bir cinsel ilişki. Bir erkek ve kadınınki gibi. Tabii. O yüzden operasyon geçiriyorlar.

Bütün hastalarınızla irtibatınız sürüyor mu?

1 – 1.5 yı l sonra takipten çıkarırım sıkın tı yoksa. Yalnız şöyle bir sıkın tı var. İlk hastalarıma, o zaman SGK güvencesi olduğu için protez koyuyordum. Protez 4 – 5 bin Euro. Şimdi protezi devlet karşılamıyor ve çoğunluğu protezsiz idare ediyor.

Nasıl oluyor protezsiz?

Cinsel ilişkide zorluk oluyordur tabii.

[r]

Protezsiz sertleşme mümkün mü?

Değil ama biz iyi bir doku yapıyoruz, fena olmuyor, onunla da idare edebilir. Cinsel ilişkide partnerlerin memnun olduğunu ifade ediyorlar. Protezsiz ama büyüklüğü sabit duran bir cinsel organdan bahsediyoruz…

”BEN 15 CM YAPIYORUM”

Kaç santim mesela?

15 santim yapıyorum ben.

Hastaların “Bana 18 santim yap” gibi talepleri olmuyor mu?

Yok, öyle olmaz, belli bir boyutu var, ona göre yapıyoruz. Onlar tabii “Hocam yapabildiğin kadar büyüğünü yap” diyorlar, ama yapmıyoruz. Ne gereklisa onu yapıyoruz.

Zevk alıyorlar mı? Kadınken erkek olanlar, cinsel ilişkide nasıl zevk alıyor?

Kadından erkeğe dönüşümde klitoris korunuyor ve yapılan penis içine yerleştirildiği için klitoral orgazm korunmuş oluyor. Erkekten kadına dönüşümde de orgazm sürüyor. Zaten orgazm, cinsel organlardan gelen uyarıların yakınında zihinsel işlevler netices i oluşan bir şey.

Yani hâlâ kadınsı bir haz mı duyuyor?

Güzel soru. Ama öyle dememek lazım. Erkek ve kadında hazzın deği-şik olduğunu düşünmüyoruz. Anatomik şekli içerisinde deği-şik tabii ama ikisi de cinsel haz. Bir boşalma yaşanıyor. Orgazmın en ehemmiyetli yanı beyi içerisinde yaşanması. Anatomik şekli içerisinde yollar deği-şik olsa da haz hazdır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)
Nil Erkoçların Penisi Kaç Cm, 6.3 out of 10 based on 9 ratings

Aranan Kelimeler:

  • rüzgar erkoçlar cinsel organı
  • rüzgar erkoçlar cinsel organı resmi
  • nil erkoçlar cinsel organı resmi
  • kadından erkeğe dönenler
  • nil erkoçlar 25 cm
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz