Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Nihat Hatipoğlunu Arayan Kadının Zina İtirafı
Nihat Hatipoğlunu Arayan Kadının Zina İtirafı

Nihat Hatipoğlu’nun programına bağlanan kadın canlı yayımda zina itirafıherkesi şaşırttı.. Hatipoğlu hoca çileden çıktı: ‘Yazıklar olsun size!” Nihat Hatipoğlu’nun ATV’de yayımlanan “Nihat Hatipoğlu sorularınızı cevaplıyor” programına bağlanan bir izleyici itirafı ile hocayı çileden çıkarttı.  ismini vermek istemeyen kadın ekranda “Eşimi aldattım, vicdan azabı çekiyorum” diye konuş tu. Hatipoğlu bu söz sonucu “eee çekmen de lazım” diyerek kızgınlığını […]

Nihat-Hatipoglunu-Arayan-Kadinin-Zina-itirafiNihat Hatipoğlu’nun programına bağlanan kadın canlı yayımda zina itirafıherkesi şaşırttı.. Hatipoğlu hoca çileden çıktı: ‘Yazıklar olsun size!”
 Nihat Hatipoğlu’nun ATV’de yayımlanan “Nihat Hatipoğlu sorularınızı cevaplıyor” programına bağlanan bir izleyici itirafı ile hocayı çileden çıkarttı.  ismini vermek istemeyen kadın ekranda “Eşimi aldattım, vicdan azabı çekiyorum” diye konuş tu. Hatipoğlu bu söz sonucu “eee çekmen de lazım” diyerek kızgınlığını ortaya koydu.  Konuşma ilerleyip de kadının aldattığı şahs ın de evli olduğunu öğrenince Hatipoğlu iyice çileden çıktı.  KOCAMI ALDATTIM HOCAM! işte izleyici ile Hatipoğlu arasında geçen zina diyaloğu: -KADIN -“Çok utanarak oldukça çok nefret ederek söylüyorum.[r].. Diyorlar ya erkek aldatır. Ben aldattım. istemeyerek bu hataya düştüm. Vicdanen oldukça çok rahatsızım. Evliliği beynimde bitirdim” -NiHAT HATiPOĞLU : E… vicdan azabı çekmen lazım…Çocuklarınız var mı? -KADIN : Var üç tane… -NiHAT HATiPOĞLU : Ooo niye böyle bir yanlış yaptın peki? -KADIN : oldukça çok pişmanım hocam. ޞahsi olarak görüşüyorduk bir anda bana yaklaştı. Bir boşluk mu bilmiyorum.  YAZIKLAR OLSUN ONA DA SANA DA -NiHAT HATiPOĞLU : Peki sizinle düşüp kalkan bu ahlaksız herif evli midir bekar mıdır -KADIN : Evlidir -NiHAT HATiPOĞLU : Yazıklar olsun o zaman ona da size de!.. Allah’ın en nefret ettiği günah evlilerin zinasıdır… Ortamı müsait hale getirmeseydiniz bu hale gelmezdiniz. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz