Niğdede Kar Tatiline Adamın Dibisin Mesajı
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 09:08 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Nigdede-Kar-Tatiline-Adamin-Dibisin-MesajiNiğde merkez ve ilçelerinde, soğuk hava ve yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 4 gün ara verilmesiyle berabe r, tatil haberini Facebook ve Twitter üzerinden duyuran Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin komik ve ilginç mesajlarıyla karşı karşıya kaldı.Niğde Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, öğrencilerden gelen mesajları olumlu karşıladıklarını, rahatsızlık duymadıklarını söyled i. Ekinci, Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanmak istediklerini söyleyen Ekinci, öğrencilerin Twitter ve Facebook üzerinden cevap yazdığını, memnun olduklarını söyledi. Ekinci, şöyle diye konuş tu:”Öğrencilerimiz, ciddi manada bir gelişim içerisindeler, biz de onlara öncülük yapmak ve eğitimin bu safhasını kullanmak istiyoruz. Bu manada Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Facebbok ve Twitter’ı aktif olarak kullanıyoruz. Her türlü mesajımızı her türlü duyuruyu anında öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve kamoyuna duyuruyoruz.
Reklam Alanı
. Aynı zamanda, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün resmi sayfası günde 30 bin, 40 bin takipçi alıyor. Facebook’ta 4 bine yakın takipçimiz var. Öğrencilerimiz, kar tatili haberlerini erken alabilmek için takip ediyor. Sosyal medyanın gücünü biz biliyoruz, önemsiyoruz ve ciddi manada kullanmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz, özgür birer birey olarak yetişsin istiyoruz. Son olarak Milli Eğitim Bakanlığımızın paradigma değişikliği var, anlayışlarımızı değiştiriyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>