Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Necati Şaşmazın Hatrına Nazar Boncuğu..
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Haziran 2013 - 15:00:14
Necati Şaşmazın Hatrına Nazar Boncuğu..

Gezi Parkı direnişçileri, ‘Ülkemize nazar değdi’ yorumu yapan ޞaşmaz’ı rahatlatabilir bir adım attı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün Gezi Parkı direnişleri ile alaka-lı Kurtlar Vadisi televizyon dizisinin başrol futbolcusu Necati ޞaşmaz ile görüştü. Gezi Parkı’na gitmediğini ve olay ilerı on gündür anlamaya çalıştığını ifade eden ޞaşmaz, yaşananları ‘nazar’ şeklinde yorumladı.ޞaşmaz’ın bu izahatlarına sosyal medyada ‘Ülkenin sonucu […]

Necati-Sasmazin-Hatrina-Nazar-BoncuguGezi Parkı direnişçileri, ‘Ülkemize nazar değdi’ yorumu yapan ޞaşmaz’ı rahatlatabilir bir adım attı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün Gezi Parkı direnişleri ile alaka-lı Kurtlar Vadisi televizyon dizisinin başrol futbolcusu Necati ޞaşmaz ile görüştü. Gezi Parkı’na gitmediğini ve olay ilerı on gündür anlamaya çalıştığını ifade eden ޞaşmaz, yaşananları ‘nazar’ şeklinde yorumladı.

ޞaşmaz’ın bu izahatlarına sosyal medyada ‘Ülkenin sonucu kurşun dökelim, tazyikli [r] su yerine okunmuş su sıkılsın’ şeklinde tepkiler gelir iken Gezi Parkı direnişçileri ޞaşmaz’a yine zeki bir cevap verdi.

Direnişçiler, ޞaşmaz’ın isteğini kırmadı ve parka dev boyutta bir nazar boncuğu pankartı astılar.ޞaşmaz’ın izahatları şöyleydi: “Saatlerdir bekliyorsunuz burada. tahmini 2 haftadır herkes gibi Gezi Parkı olay ilerına oldukça çok üzgünüm. Maalesef Türkiyemiz bunu haketmiyor. Sanıyorum bize nazar değdi. Bizim dinleyen bir toplum olmamız gerekli. Twitter’ımızdan bilgiler alıyoruz, bilgi kirliliği oldu ama. Bizim iletişim kopukluğumuz var. Bu konudaki hissettiklerimi sayın Başbakan’a aktarmak rica ettim. Aslında suskunluğumu 10 gün boyunca korudum. olay ilerı izledim fevri çıkışlar da yapabilirdim. Ama neler olacağını bekledim. O dönemde benim Gezi Parkı’na gittiğim şeklinde haber yayımlandı. Ben bunu yapmadım, dolayısı ile beni orda taraf göstermelerinden rahatsızlık duydum. Bu misafiri zoraki taraf etmeye itmemeli bence. tüm dünya gözünde hepimiz için üzücü bir hadi se bu. Yurt dışından bir sürü arkadaşım aradı. Bunlar yabancı şahıs-lar tabii. Türkiye emin, Türk milleti emin olmaya devam edecek. Biz demokratik söylemlerimizi sadece söylemlerimizle değil görselde de gösterebilsek keşke. Elbette ki güzel şeyler olsun istiyoruz. Allahın izniyle olur da. Bizim akademisyenlere sosyologlara biliadamlarına ihtiyaçlarımız var. Benim söyleyeceğim birbirimizi Allah için sevelim, tüm için sevelim. Allahın izniyle hepimize Allah tahammül versin. Bana göre bu ülkeye nazar değmiştir. Kimse istemez bu ülkenin kötü duruma düşmesini. Allahın izniyle bunlar da geçecek.” açıklamasında tespit edil-di.


DENiZ AYHAN / SÖZCÜ iNTERNET SiTESiVN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz