Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Necati Şaşmazdan Mısır Halkına Destek.. (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:38:57
Necati Şaşmazdan Mısır Halkına Destek.. (Video)

Necati Şaşmaz, Mısırda kan döken darbecileri hazırladığı video ile kınayarak, zulme direnen Mısır halkına destek verdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol futbolcusu Necati Şaşmaz, Mısır’da, darbecilerin Mısır halkına yaptığı zulme tepki göstererek, “Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan misafirin kanını döken bu darbecileri kınıyorum” diye konuş-tu.Necati Şaşmaz, Mısır halkına desteğini hazırladığı video ile […]

Necati-Sasmazdan-Misir-Halkina-Destek-Video Necati Şaşmaz, Mısırda kan döken darbecileri hazırladığı video ile kınayarak, zulme direnen Mısır halkına destek verdi.
Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol futbolcusu Necati Şaşmaz, Mısır’da, darbecilerin Mısır halkına yaptığı zulme tepki göstererek, “Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan misafirin kanını döken bu darbecileri kınıyorum” diye konuş-tu.Necati Şaşmaz, Mısır halkına desteğini hazırladığı video ile açıkladı. Açıklamasında Mısır halkının yakınında olduğunu ifade [r] eden Necati Şaşmaz, darbecileri de sert bir şekilde kınadı. Demokrasi ve özgürlük adına direnen Mısır halkına Türkçe seslenen Necati şaşmaz, Arapça alt yazı ile de sözlerini tüm İslam dünyasına duyurdu.Necati Şaşmaz’ın açıklaması şöyle:”Sevgili Mısırlı kardeşlerim özgürlük ve demokrasi için gösterdiğiniz direnişi takdir ediyor. Ve başarılı olmanız için tüm kalbimle dua ediyorum. Ülkenize gerçek manada özgürlük ve demokrasi gelinceye kadar sabır ile mücadele edeceğinize inanıyorum.Bazı dış mihraklar İslam ülkelerinde kendilerine uygun piyonlar bularak, kendi oyunlarını oynuyorlar.Siz Mısırlı kardeşlerim bu oyunu bozacağınıza ve bu darbecilere gerekli dersi vereceğinize inanıyorum ve sizi gönülden destekliyorum.Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan misafirin kanını döken bu darbecileri kınıyorum.Bu hak ve özgürlük mücadelesinde şehit olan tüm kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Allah yardımcınız olsun. ”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz