Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Natalie Portmanın Rolünü Kaptı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:21:36
Natalie Portmanın Rolünü Kaptı

Natalie Portmanın rolünü kaptı…‘La Vie en Rose’ TV filmindeki oyunculuğu ile büyük takdir toplayan Marion Cotillardın Machbeth uyarlamasında başrol oynayacağı açıklandı. Lady Macbeth rolü için daha ev-vel Natalie Portmanın ismi geçmişti.Çekimlerine bu yılın sonunda başlanabilir Shakespeare’in eseri Macbeth’in oyuncu kadrosunda ehemmiyetli bir değişiklik yaşandı. Mayıs ayında yapılan açıklamada, Lady Macbeth rolünü oyuncu Natalie Portman’ın oynayacağı […]

Natalie-Portmanin-Rolunu-KaptiNatalie Portmanın rolünü kaptı…
‘La Vie en Rose’ TV filmindeki oyunculuğu ile büyük takdir toplayan Marion Cotillardın Machbeth uyarlamasında başrol oynayacağı açıklandı. Lady Macbeth rolü için daha ev-vel Natalie Portmanın ismi geçmişti.
Çekimlerine bu yılın sonunda başlanabilir Shakespeare’in eseri Macbeth’in oyuncu kadrosunda ehemmiyetli bir değişiklik yaşandı.

Mayıs ayında yapılan açıklamada, Lady Macbeth rolünü oyuncu Natalie Portman’ın oynayacağı ifade edilmişti. Anca k TV filmin yapımcılarından Iain Canning, Marion Cotillard’ın Nathalie Portman yerine başrolde olacağını açıkladı.

Marion [r] Cotillard’a eşlik edecek isimde ise bir değişiklik yaşanmadı. Yapımcı Iain Canning, Michael Fassbender’ın başrolde Cotillard ile birlik-te oynayacağını söyled i.

Filmin yönetmen koltuğunda oturabilir isim olan Justin Kurzel ise Oscarlı star Cotillard’a övgüler yağdırdı. Cotillard’ın son yıllarda izlediği en cesur ve en saygın isimlerden biri olduğunu ifade eden Kurzel, Cotillard ve Fassbender ile birlik-te Shakespeare’in ölümsüz eserini  beyaz perdeye yansıtacakları için çok büyük heyecan duyduğunu sözlerine ekledi.

Lady Macbeth rolünü daha ev-vel sahnede ve sinemada Vivien Leigh, Judi Dench, Diana Wynyard ve Helen Mirren gibi isimler canlandırmıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz