Narın Mucizevi Yararları Nelerdir
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 12:20 PM | Kategorisi : Haber, Sağlık | 0 Yorum

Narin-Mucizevi-Yararlari-NelerdirKış aylarında bolca tüketilen nar, pek oldukça çok hastalığa şifa olduğu gibi bir güzellik iksiri adeta.Potasyum ve demir minerallarinin yanısra C vitamini deposu olan narın yaralarından bir kaçını sıralayalım: Nar suyu diş eti iltihaplarını giderir. Düzenli olarak her gece yatmadan evve l gargara edilerek içilirse, kısa zamanda diş eti hastalıklarınızı çözüme kavuşur.Damar tıkanıklığını önler. Kalp sağlığına yardımcı olur. Prostata karşı etkili bir şekilde bir silahtır.
Reklam Alanı
. Vücudunuzu temziler, hastalıklardan korur.Cilt için altın besin diyebiliriz. Cilt kırışıklıklarının oluşmasını engeller. Sadece kırışıklıkları değil, cilt yaralarına da çözümdür.  İdrar söktürü, toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.Enerji verir, yorgunluğu giderir. Yapılan bir incele me ya göre nar suyunun karın çevresindeki yağları azaltmada etkili bir şekilde olduğu belirlenmiş. Bu incele me ya göre, her gün içilen nar suyunun sadece 1 ay içinde karın çevresindeki yağ hücrelerinin gelişimini yavaşlattığı tespit edilmiş.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>