Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mustafa Sarıgül NEreden Aday Olacak
Mustafa Sarıgül NEreden Aday Olacak

Sarıgül, Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. ޞuanda Sarıyerdeyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Sarıyerin yüzü gülecek diye konuş tu. Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Sarıyere bağlanmasından sonra Mustafa Sarıgül ilk kez Sarıyere geldi.[r]. Sarıyerliler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Sarıgül, hem Sarıyerlilere hem de Belediye Başkanı ޞükrü Gençe önemli mesajlar gönderdi. MUSTAFA SARIGÜL ADAYLIK […]

Mustafa-Sarigul-NEreden-Aday-Olacak

Sarıgül, Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. ޞuanda Sarıyerdeyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Sarıyerin yüzü gülecek diye konuş tu.
Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Sarıyere bağlanmasından sonra Mustafa Sarıgül ilk kez Sarıyere geldi.[r]. Sarıyerliler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Sarıgül, hem Sarıyerlilere hem de Belediye Başkanı ޞükrü Gençe önemli mesajlar gönderdi.
MUSTAFA SARIGÜL ADAYLIK YARIޞINDA OLMAZ
Sarıgül CHPden istanbul Büyükşehir adaylığı ile ilg i lı sorulara “Mustafa Sarıgül hiçbir zaman adaylık yarışında olmaz. Gücümü koltuklardan almadım, o koltuklara tekme atarım. Ben genel başkanlık istemiyorum ben Başbakanlık istiyorum. Benim biyografimde muhalefette yaptığım görevler yazmayacak inşalla h iktidarda yaptığım hizmetler yazacak. Biz istiyoruz ki artık sosyal demokrasi ve inançlara saygılı laiklik, Türkiyeyi iran tarafına değil Almanyanın da ingilterenin de önüne geçmek üzere bir yapının iktidar olması için çalışmalarımı sürdürüyorum diye konuş tu.
BEKLE CANNES, BEKLE MONACO, SARIYER GELiYOR
Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler olacak. ޞuanda Sarıyerdeyiz. Bekle Cannes, bekle Monako Sarıyer geliyor. Orada Cannes, Monako varsa burada da Sarıyer var. Düşündüm, baktım, planlandım. Monakoya gitmiş olan turist sayısı sene de 6 milyon. Deniz kenarında bir yer, boğaz yok hiçbir ruhu yok. Demek ki tanıtıma ihtiyacı var. Orada Monako, Cannes varsa burada da Sarıyer var. Sarıyerin yüzü gülecek. Sarıyer muhteşem bir noktaya gelecek. Ama her şey halkın ve yurttaşlarımızın takdiri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz