Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Müslümanlığı Seçti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Haziran 2013 - 18:57:45
Müslümanlığı Seçti

Romen uyruklu genç müslüman olduMüslüman olduktan sonra yamaç paraşütüyle Babadağ’dan uçan Romen genç, gökyüzünde sünnet olmak rica etti. 1500 mde başlayan sünnet töreni gencin midesinin bozulması sonucu tamamlanamadı. Ölüdeniz Belediyesi kültür ve sanat festivali etkinlikleri çerçevesinde Azda Marketler Grubu ile birlik-te bin çocuğun sünnet şöleni renkli görüntülere sahne oldu. [r] Ölüdeniz beldesinde yaşayan ve bir […]

Muslumanligi-SectiRomen uyruklu genç müslüman oldu
Müslüman olduktan sonra yamaç paraşütüyle Babadağ’dan uçan Romen genç, gökyüzünde sünnet olmak rica etti. 1500 mde başlayan sünnet töreni gencin midesinin bozulması sonucu tamamlanamadı.

Ölüdeniz Belediyesi kültür ve sanat festivali etkinlikleri çerçevesinde Azda Marketler Grubu ile birlik-te bin çocuğun sünnet şöleni renkli görüntülere sahne oldu. [r] Ölüdeniz beldesinde yaşayan ve bir fırıncıda çalıştığı öğrenilen Romen uyruklu 17 yaşındaki Didi Crocium, Ölüdeniz Belediyesi’nde Ovacık Cami imamhatibi Yalçın Karagöz, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Azda yönetim kurulu başkanı Hüseyin Nebioğlu, annesi Elena Crocium (36) ve sünnet teknisyeni Erkan Bozkurt’un katıldığı merasimle Müslüman oldu. Kelime-i şehadet getiren Romen uyruklu genç Tarkan Yusuf Didi ismini aldı. Türk arkadaşlarının etkisiyle Müslüman olup sünnet olmak rica ettiğini anımsatan Romen uyruklu genç oldukça çok heyecanlı olduğunu, özel olarak sünnetin gökyüzünde yapılabilir olmasının kendisine daha büyük heyecan verdiğini belirt ti.

Ovacık Cami imam hatibi Yalçın Karagöz, “Bu gencimiz islamiyet’i kabul etmiştir. Aslında bu merasim 18 yaşını doldurduktan sonra yapılacaktır. Anca k kendisinin ve ailesinin aşırı ısrarı ile burada dua edip Kelime-i ޞehadet getirip merasimi tamamlayacağız. 18 yaşını doldurduktan sonra da bunun yenide nı yapılıp kendisine bir belge sunulacaktır” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz