Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Müslüm Gürses Hastane Mikrobundan Mı Öldü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Mart 2013 - 13:37:49
Müslüm Gürses Hastane Mikrobundan Mı Öldü

Geçtiğimiz hafta yaşamını kaybeden Müslüm Gürses hakkında çıkan iddialara hastane yönetiminden yanıt gecikmedi. *Hastane ölümünü geç mi açıkladı? *Ölüm neden i hastane mikrobu mu? *Hastane 1 milyon lira fatura çıkardı mı? işte adım adım Müslüm Baba’nın hastane gerçeği… Milliyet Müslüm Gürses’in ölümüne dair kafa karıştıran soruların yanıtını hastane görevlilerinden aldı. HASTANE YÖNETiMi TATLISES’E KIZGIN ibrahim […]

Muslum-Gurses-Hastane-Mikrobundan-Mi-OlduGeçtiğimiz hafta yaşamını kaybeden Müslüm Gürses hakkında çıkan iddialara hastane yönetiminden yanıt gecikmedi.
*Hastane ölümünü geç mi açıkladı? *Ölüm neden i hastane mikrobu mu? *Hastane 1 milyon lira fatura çıkardı mı? işte adım adım Müslüm Baba’nın hastane gerçeği… Milliyet Müslüm Gürses’in ölümüne dair kafa karıştıran soruların yanıtını hastane görevlilerinden aldı. HASTANE YÖNETiMi TATLISES’E KIZGIN ibrahim Tatlıses’in “Baba bir [r] hafta ev-vel vefat etti, hastane bunu sakladı. Akciğerden falan değil yani yoğun bakımda kaptığı mikroptan öldü” şeklindeki şoke eden açıklaması; aylarca bütü n imkanlarını Gürses için seferber eden ve yaşaması için büyük uğra ş sarfeden hastanenin tepkisini çekmiş. Hastane görevlileri bu iddiaya yanıt verdi. “Memleket o hale gelmiş durumdaki en beğenilen bilim danışmanı ibrahim Tatlıses… Bir ölüm yedi gün boyunca nasıl saklanır? Eşi Muhterem Hanım ve menajeri, son ana kadar hep yakınındaydı. Sanatçı açıkladığımız tarihte vefat etti” işte hastane görevlilerinin Müslüm Gürses ile alaka-lı yaptığı açıklamalar; MiKROP KAPTI MI? “Müslüm Gürses tamamen steril ortamda tedavi edildi. ev-vel karaciğer yetmezliği, sonra böbrek yetmezliği çıktı. arkasından bağırsak tembelliği başladı. Kolonoskopi yapıldı. bütü n bunların sonucu son şeklinde akciğer soru-nu eklendi. Aylarca yoğun bakımda kalan hastanın akciğerinde mantar enfeksiyonu oluşur. Akciğerler tamamen bozulunca akciğer aletine bağlandı. faka t düzelmedi ve bütü n çabalara rağmen vefat etti.” HESAP NASIL ÇIKARILIYOR? “Hastane faturası, otel faturası gibi günlük hesaplanamaz. Günlük maliyet diye bir şey olamaz çünkü her gün bir sürü deği-şik işlemi var. Yeri geldi 50 bin TL masraf çıkan günler oldu. 60-70 kan tahlili, mantar ilaçları, antibiyotikler, 3 kez ameliyat, 8-10 kez kolonoskopi, sayısız konsültasyon yapıldı. 20 bin TL’lik akciğer makinesi iki kez değiştirildi. faka t biz hastane şeklinde en başından ‘Misafirimiz olacaksınız’ diye konuş-tuk. Müslüm Gürses gibi değerli sanatçılarımıza bu desteği veriyoruz. Gürses’ten tek kuruş alınmadı.” SAZLI EĞLENCE YAPILDI MI? ‘Yılbaşı gecesi Müslüm Gürses’in odasında sazlı eğlence yapıldı ve buradan enfeksiyon kaptı’ iddiasına hastanenin yanıtı şu şekilde: “Hastanemizde hasta yakınları ile da görüşülerek neyzen doktorumuz Erol Bey’in yönetiminde canlı şeklinde müzik yapılıyor. ‘Müzikli terapi’ bin yıllık bir gelenektir, Darüşşifalar’dan gelen bir tedavi şeklidir. Bu terapi sadece Müslüm Bey’e değil tüm hastalara yapılıyor.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz