Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mursiye Neden Darbe Yapıldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:37:18
Mursiye Neden Darbe Yapıldı

Takvim gazetesi yazarı Ergün Diler Mısır’da yaşanan vahşetin arka planını yazdı. Mursi ingiltere, israil ve Amerika’nın bedava petrolünü kesince toplanan odaklar Sisi’ye verdikleri emirle Mursi’ye darbe yaptılar. işte Ergün Diler’in o yazısı: Mısır’ın, israil’le sayısız savaşından sonra barış CAMP DAVID’de geldi!Amerika’nın isteğiyle…[r]. Savaşların nedeninde ve sonucunda PARA yatardı! sebe p ve sonuç, hiçbir şekilde ve […]

Mursiye-Neden-Darbe-Yapildi

Takvim gazetesi yazarı Ergün Diler Mısır’da yaşanan vahşetin arka planını yazdı. Mursi ingiltere, israil ve Amerika’nın bedava petrolünü kesince toplanan odaklar Sisi’ye verdikleri emirle Mursi’ye darbe yaptılar.
işte Ergün Diler’in o yazısı:
Mısır’ın, israil’le sayısız savaşından sonra barış CAMP DAVID’de geldi!Amerika’nın isteğiyle…[r]. Savaşların nedeninde ve sonucunda PARA yatardı! sebe p ve sonuç, hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde EKONOMiKTi!Yani söylenildiği gibi demokrasi falan götürülmezdi! Camp David’de sınırlar ile alaka-lı pek çok maddenin altına imza atıldı!
iSRAiL VE AMERiKA’YA BEDAVA PETROL
Sina, diplomatik ilişkiler tama mı fasa fisoydu! Dünya, barışı söylenen ve altına imza atılan maddelerden ibaret sanıyordu! Tıpkı Mısırlılar gibi!Oysa gerçek oldukça çok başkaydı!
ޞimdilerde benzini karne ile satan Mısır, bu anlaşma ile israil ve Amerika’ya PETROLÜNÜ bedavaya yakın bir fiyata satmayı taahhüt ediyordu! Galip israil, enerjiyi bedavaya getiriyordu!
ONE MINUTE ÇIKIޞINDAKi ayrınntı
Başbakan Erdoğan, Davos’ta Peres’e ONE MINUTE çekerken yakınında oturan Amr Musa, Tel Aviv korkusu sebebi ile alkışla dahi destek veremiyordu! Erdoğan’dan önceki dönemde nasıl Türkiye, iNGiLTERE tarafından check ediliyorsa (Ki hala içerideler!) Mısır da aynı güçlerin emrindeydi! Biz önde sadece israil’i görüyorduk!
MURSi iSRAiL’E gitmiş olan BEDAVA PETROLÜ KESTi
O Amr Musa, Peres’e ayıp olmasın diye sustuğu için Mübarek’ten sonra Mursi geliyordu!
Peki, Mısır’ı Türkiye’ye taşıyan Mursi ne yaptı? sebe p kötü oldu?işte mesele bu!
Türkiye ile benzeşen nokta tam da burada!
Mursi, işbaşı yaptıktan sonra içeride benzini olmayan ülkenin israil’e ve Amerika’ya bedavaya yakın bir fiyatla petrol vermesini durdurdu!Üretimi günde 700 bin varile çıkarmasına rağmen “Bu fiyatla tek damla vermem!”dedi. Belli ki Enver Sedat ve Menahem Begin gibi NOBEL Barış Ödülü almak niyetinde değildi!
Nobel’i değil ama başına belayı almıştı!Paniğe kapılan israil ve ağabeyleri Amerika’da toplandı! Mursi tarafından getirilmiş olan SiSi, asıl bağlı olduğu yerden aldığı emirle DARBE yaptı!Yüzlerce insanı katletti! Çünkü Camp David’i tanımayan Mursi, sevenleri ile birlik-te tehlike ve hedefti!
Bu toprakların kaderiydi! Ülkeni düşündüğünde potansiyel tehlikeydin!En iyi seçenek, DiKTATÖR olurdun!Erdoğan gibi!
Çünkü millet kazandığında BARONLAR kaybederdi!Ülkenin kazanmaması için Tahrir’de LiBERALLER, Gezi’de ise SOLCULAR ortalığı ateşe verdi!
Hiç muhakeme yapmadan, kime karşı olduklarını araştırmamadan!Bu nede n le dünkü MiLLi MEDYADA(!) Mısır kerhen görülmüş ve içerideki sayfalarda kaybedilmişti!Bazıları ise hiç yer vermemişti!Halimiz buydu!
Ankara ili ONLARIN OYUNLARINI BOZDU
Mutasyona uğrayan insanlar ile yaşıyor, daha kötüsü bunların sesi oldukça gür çıkıyordu!
Ankara, Kürtler ile buluşup ENERJiYE ortak olmak rica ettiği için, Mısır’a sessiz kalanların hedefindeydi!
izin almadan Kürtler’in petrolünü sattığı için, YARAMAZ ÇOCUKTU!Açılımın maksa-dı silahı susturup, cari açığı kapatıp, refahı zıplatmaktı! “Gözdağı olsun” diye Mursi al aşağı edildi! Baronlar, “Bizim koyduğumuz kurallar ülkesini seven biri tarafından bozulamaz”dedi!
BAZILARI İstanbul ilinde KALAMAYACAK
Ankara ili ise onların ilkelerini oldukça çok ev-vel tutup çöpe attı!Eğer “eski kurallar gelsin” diye saldıracaklarsa bir sürpriz onları bekliyor olacak!Nasıl ANKARA’daki ޞATOLARINA girildiyse, istanbul’dakine de girilecek!Burada oldukça çok ama oldukça çok özel bilgilerin olduğu söyleniyor! Hatta bazıları için “ülkede kalamazlar” deniliyor!
Anlaşılan istanbul, Kahire değil!Bakalım…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz