Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Murat Bozdan Adanada 75 Bin Kişiye Konser
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:15:48
Murat Bozdan Adanada 75 Bin Kişiye Konser

Murat Bozdan Adanada 75 bin kişiye konser…Yeni neslin gözde starı Murat Boz’un tam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri”, Adana’daki harika konserle devam etti.Magazin – Yedigün ile ilk turnesine çıkan Murat Boz, Carrefour AVM Açık Otopark Alanı’nda, Adanalı hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Konser alanına sığmayan onbinlerce Adanalı, konser alanının dışından konseri izleyerek, coşkuya ortak oldu. […]

Murat-Bozdan-Adanada-75-Bin-Kisiye-KonserMurat Bozdan Adanada 75 bin kişiye konser…
Yeni neslin gözde starı Murat Boz’un tam 12 şehri gezeceği “Yedigün Yaz Konserleri”, Adana’daki harika konserle devam etti.
Magazin – Yedigün ile ilk turnesine çıkan Murat Boz, Carrefour AVM Açık Otopark Alanı’nda, Adanalı hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Konser alanına sığmayan onbinlerce Adanalı, konser alanının dışından konseri izleyerek, coşkuya ortak oldu. Murat Boz ile Yedigün Yaz Konserleri, 4. durağında önceki gün Carrefour AVM Açık [r] Otopark Alanı’ndaydı. Erken saatlerden itibaren alanı doldurmaya başlayan Adanalılar, ilk ev-vel Yedigün’ün sürprizler ile dolu dünyasında eğlendi, arkasından da eğlence Murat Boz’un sahneye çıkması ile doruğa ulaştı. Konser alanını tıklım tıklım dolduran ve alanın dışına taşan 75 bin Murat Boz hayranı, Murat Boz’un romantik şarkıları ile kendilerinden geçerken, kıpır kıpır şarkları ile daha da coştular. Adana ili konseri boyunca Murat Boz’a bütü n şarklarında eşlik eden hayranları en kalabalık Adana ili korosunu oluşturdular. Adanalılar sözünü tuttu, konser alanından taştı… Bir haftadır sosyal medyada en kalabalık konserin Adana ili olacağını anımsatan Adanalılar sözlerini tutarak 75 bin kişiyle şimdiye kadarki en kalabalık Murat Boz korosunu oluşturdular. ޞimdiden sosyal medyada sonraki konserler içerisinde hangisinin daha kalabalık olacağı sonucu yeni iddialar konuşuluyor. Murat Boz, Yedigün Yaz Konserleri için, 06 Eylül’e kadar; Elazığ, Kayseri, Konya, Ankara, Eskişehir, Samsun, İstanbul ili ve Gaziantep’deki hayranları ile buluşacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz