Muhteşem Yüzyılda Pargalı İçin Ne Karar Verildi
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 10:14 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Muhtesem-Yuzyilda-Pargali-icin-Ne-Karar-Verildi-

Muhteşem Yüzyıl’da çanlar Pargalı için çalıyor. Dizinin dün akşam yayınlanan 81. bölümünde Sultan Süleyman, Pargalı ibrahim Paşa’nın gerçek kişiliğiyle yüz yüze kaldı.
SÜLEYMAN SON KARARINI VERDi
Yaptığı hatalar ile her hafta sultan Süleyman’ın gözlerinden düşmeye başlayan Pargalı, Fransız elçisi ile daha evve l yapmış olduğu bir müzakerenin ortaya çıkmasıyla kendi ipini çekmiş oldu. Hürrem’in Ayaz Paşa vasıtasıyla oraya çıkardığı belge, Süleyman’ın Pargalı için son kararı vermesini yetti.
Reklam Alanı
. Onun terbiyeciside Vezilerleridir” yazılıydı. Pargalı’nın Fransız elçiye böyle bir şey demiş olması Kanuni’yi adeta bitirdi. Daha evve l Pargalı’nın hayatını kendi koruması altına alan ve bu yönde bir ferman yayınlayan Kanuni, öğrendiği gerçeklerden sonra Pargalı için idam kararı aldı. faka t kendi fermanını çiğnemek istemeyen Kanuni, Kadı Efendi’ye giderek çare bulmasını istedi.
Haberin videosu hazırlanıyor!..

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>