Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Muharrem İnce 4. Yargı Paketi Açıklaması
Muharrem İnce 4. Yargı Paketi Açıklaması

4’ncü Yargı Paketi’nin Başbakanlıktan çıktığını ama halen Meclis’e gelmediğini anımsatan CHP’li Muharrem ince, “Abdullah Öcalan mı inceliyor?” diye konuş tu.Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesine gitmiş olan CHP Grup Başkanvekili Muharrem ince, burada açıklamalarda tespit edil di. Hükümete eleştirilerde bulunan ince, “4’ncü yargı Paketi başbakanlıktan çıktı. Ama halen Meclis’e gelmedi. Paket imralı’ya mı gitti? Abdullah Öcalan mı […]

Muharrem-ince-4-Yargi-Paketi-Aciklamasi4’ncü Yargı Paketi’nin Başbakanlıktan çıktığını ama halen Meclis’e gelmediğini anımsatan CHP’li Muharrem ince, “Abdullah Öcalan mı inceliyor?” diye konuş tu.
Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesine gitmiş olan CHP Grup Başkanvekili Muharrem ince, burada açıklamalarda tespit edil di. Hükümete eleştirilerde bulunan ince, “4’ncü yargı Paketi başbakanlıktan çıktı. Ama halen Meclis’e gelmedi. Paket imralı’ya mı gitti? Abdullah Öcalan mı inceliyor?” diye sordu.Öcalan’ı Genel Başkan Yardımcısı yapsın Hükümete yönelik eleştirilerini [r] sürdüren ince, şunları belirt ti:”Öcalan adeta senato gibi davranmaya başladı. Yani, Başbakan’a Trakya’dan bir tavsiyem olacak. Süleyman Soylu’yu partisine katıp Genel Başkan Yardımcısı yaptı. Numan Kurtulmuş’u partisine Genel Başkan Yardımcısı yaptırdı. Abdullah Öcalan’ı da alsın Genel Başkan Yardımcısı yapsın. Abdullah Öcalan konuşuyor, başbakan susuyor. sebe p susuyor, bu meselede sebe p konuşmuyor? ismet inönü’nün bıyıklarını konuştun, Hürrem’in giysilerini konuştun, ekmeğimizin rengini konuştun, çocuk sayısını konuştun da bu meselede sebe p konuşmuyorsun?” 1 Mart 2003 tezkeresinin görüşüldüğü Meclis oturumunun tutanaklarının açıklanmasını arzulayan ince, “O tutanaklar açıklansın ak koyun, kara koyun ortaya çıksın. O zaman Başbakan olan Abdullah Gül ne demiş, Baykal ne demiş, ben ne demişim? Bunlar açıklansın, milletin bunları bilmesi lazım. PKK biliyor, Abdullah Öcalan biliyor, bizim vatandaşımız bilmiyor. daha önce 10 yı l evve l ne yaşamışız millet bunları bilsin. Meclis Başkanı görevini yapmalı, Meclis Başkanı AKP’nin memuru değildir” diye konuş tu.“Balık baştan hükümet başbakandan kokar “Açıklamasının arkasından ince, Marmara Ereğlisi içerisinde bulunan balık tezgahlarını gezdi ve balıkçılar ile muhabbet etti. Burada balık muhabbeti başlayınca ince, “Balık baştan, hükümet ise başbakan kokar. Bir yüzeyden beslenen balık vardır, bir de dipten beslenen balık vardır. Yüzeyden beslenen balığın üst çenesi uzar. Dipten beslenen balığın ise alt çenesi uzar. Peki size bir soru; balık AKP’li olursa neyi uzar. Balık AKP’li olursa, dili uzar alttan, üstten, ortadan her yerden götürür” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz