Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Muhafazakar Kesimin Seyyahına Bikini Sorusu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Nisan 2013 - 12:53:12
Muhafazakar Kesimin Seyyahına Bikini Sorusu

Enver Aysever Ayna programı sunucusu Saim Orhan’ı misafi r etti ve bikinili kız görünce ne yaptıklarını sordu.GAZETECiLER.COM- Samanyolu’nda ‘Ayna’ adlı gezi programı yapan ve izlenme rekorları kıran Saim Orhan’a Enver Aysever’den aykırı sorular geldi. CNN Türk ekranlarında yayımlanan Aykırı Sorular programına muhafazakar kesimin modern Evliya Çelebi’si şeklinde gösterilen Saim Orhan misafi r oldu. Dünyanın her […]

Muhafazakar-Kesimin-Seyyahina-Bikini-SorusuEnver Aysever Ayna programı sunucusu Saim Orhan’ı misafi r etti ve bikinili kız görünce ne yaptıklarını sordu.
GAZETECiLER.COM- Samanyolu’nda ‘Ayna’ adlı gezi programı yapan ve izlenme rekorları kıran Saim Orhan’a Enver Aysever’den aykırı sorular geldi.

CNN Türk ekranlarında yayımlanan Aykırı Sorular programına muhafazakar kesimin modern Evliya Çelebi’si şeklinde gösterilen Saim Orhan misafi r oldu.

Dünyanın her yerinde gezi programları yapan Orhan’a [r] Aysever sosyal medyada da sıkça dile getirilen “Hiç bikinili kıza rastlamıyor musunuz?” sorusunu sordu.

Aysever, Saim Orhan’ın islami kesimin Acun’u şeklinde tanımlandığını söylerek ‘siz bunu hissediyor musunuz’ diye sOrdu ili Orhan keşke daha fazla gezi programı olsa diye yanıtladı.

BiKiNiLi GÖRÜNCE NE YAPIYORSUNUZ?

En güzel sahillere de gitmiş olan Saim Orhan için sosyal medyada matrak bir yorum olan ‘O kadar ülke gezdi bir tek bikinili kıza denk gelmedi, helal olsun’ yorumunu okuyan Aysever, “O kadar ülke gezdiniz hakikaten bikinili kız görmüyor musunuz, görünce es mi geçiyorsunuz?” diye sordu.

Bu soruyu gülümseyerek karşılayan gezgin, dikkat etmeye çalıştıklarını bu tür yayımcılık yapanalrın olduğunu faka t kendilerinin deği-şik verdiklerini söyled i.

“Seyircilerimiz bilir, biz her kesimden insanı veriyoruz” diyen Saim Orhan’a Aysever, “Dünyanın muhhteşem sahiline gittiğinizde ne yapıyorsunuz, görmezden mi geliyorsunuz?” diye sordu.

Orhan, “Diyelim ki Brezilyaya Rio’ya gittiniz sahili veriyoruz ama bikiniliyi vermek var bir de genel görüntüyü vermek var” şeklinde yanıtladı.

TÜRK OKULLARI TÜRKiYE’Yi TANITIYOR

Gittiği ülkelerdeki cemaat okulu şeklinde bilinen Türk okullarını da yayımlayan Orhan Türk okullarının önemine değindi. “Cemaat okulları Türkiye’nin lobicilik gücü adına oldukça çok çok önemli” diyen Orhan tek bir Türkiye’nin başka ülkelere yansıdığını belirt ti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • güneş zavrak bikini
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz