Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mısırda “Şehitler Cuması” Gösterileri Başladı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:43:03
Mısırda “Şehitler Cuması” Gösterileri Başladı

Mısırda “Şehitler Cuması” gösterileri başladı…Mısır’da darbe karşıtı gösteri yapan kişiler tarafından “ޞehitler Cuması” adı altında tertiplenen gösteriler başkent Kahire ve ülkenin değişik kentlerinde başladı.Mısır’da darbe karşıtı gösteri yapan kişiler tarafından “ޞehitler Cuması” adı altında tertiplenen gösteriler başkent Kahire ve ülkenin değişik kentlerinde başladı.  Başkent Kahire’nin 28 deği-şik bölgesinde başlayan gösterilerde protestocular, darbe yönetimi aleyhine sloganlar atarak ülkedeki katliamları kınadı.  […]

Misirda-Sehitler-Cumasi-Gosterileri-BasladiMısırda “Şehitler Cuması” gösterileri başladı…
Mısır’da darbe karşıtı gösteri yapan kişiler tarafından “ޞehitler Cuması” adı altında tertiplenen gösteriler başkent Kahire ve ülkenin değişik kentlerinde başladı.
Mısır’da darbe karşıtı gösteri yapan kişiler tarafından “ޞehitler Cuması” adı altında tertiplenen gösteriler başkent Kahire ve ülkenin değişik kentlerinde başladı. 

Başkent Kahire’nin 28 deği-şik bölgesinde başlayan gösterilerde protestocular, darbe yönetimi aleyhine sloganlar atarak ülkedeki katliamları kınadı. 

Ülkenin ikinci büyük kenti iskenderiye’de de darbe karşıtı gösterilere binlerce şahsıın katıldığı [r] bildirilirken, güneydeki Asvan, Asyut ve Luksor kentlerinde darbe karşıtları “ޞehitler Cuması” gösterileri için meydanlara indi. 

Sina’nın en büyük kenti El Ariş’te cuma namazından çıkan binlerce darbe karşıtı gösteri yapan kişi de kent caddelerini trafiğe kapatarak gösteri yaptı. 

Kanal boyunca sıralanan Süveyş, ismailiye, Port Said ile Nil Deltası’nda yer alan Minye ve Dimyat kentlerinde de darbe karşıtı gösterilerin başladığı öğrenil-di.

Mısır Ordusu, başkent Kahire’deki Tahrir Meydanı’nı trafiğe kapattı

Darbe karşıtları bakımındansembolik ehemmiyet taşıyan Rabiatul Adeviyye ve Ramses meydanlarında zırhlı araba lar konuşlandırılırken, Kahire ve iskenderiye’deki elçilik ve yabancı misyonlardaki güvenlik tedbirleri arttırıldı. 

Başta Süveyş Kanalı olmak üzere, kanalın iki yakasını bağlayan Barış Köprüsü ve Ahmed Hamdi Tüneli’nde güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz