Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Miniklerden Ebru Sergisi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:13:43
Miniklerden Ebru Sergisi

Miniklerden ebru sergisi… Bozüyük ilçe Müftülüğü ve toplum Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa tertiplenen ve Osmanlı Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan Ebru Sergisi görücüye çıktı. Ebru kursu öğrencilerinin el emeği göz nuru eserleri Bozüyük Sarar AVM’de sergileniyor. Öğrencilerin 2 aylık emeklerinin sergilendiği Ebru [r] Sergisi’nin açılış törenine Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, ilçe […]

Miniklerden-Ebru-SergisiMiniklerden ebru sergisi…

Bozüyük ilçe Müftülüğü ve toplum Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa tertiplenen ve Osmanlı Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan Ebru Sergisi görücüye çıktı.

Ebru kursu öğrencilerinin el emeği göz nuru eserleri Bozüyük Sarar AVM’de sergileniyor.

Öğrencilerin 2 aylık emeklerinin sergilendiği Ebru [r] Sergisi’nin açılış törenine Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, ilçe Müftü Vekili Abdülvahap Teker, Belediye başkan yardımcıları Mustafa Yürükcü, ismail Sağıroğlu ve Oğuz Sertler, toplum Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin Tosbatlı, kurs usta öğreticisi Sevim Yücel, Kur’an kursu öğreticileri, kursiyerler ve halk katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan törende, Müftü Vekili Abdülvahap Teker kısa olan bir konuşma yaparak, ebru sanatı ile alaka-lı bilgi verdi, bu kursta emeği geçen herkese teşekkür etti. arkasından söz alan kurs usta öğreticisi Sevim Yücel, kursta sevgilerini ortaya koyduklarını ifade ederek, “Ebru kursu suyun üzerinde yürümek gibi bir şey. Ben uzun yıllardan bu yana ebru sanatı ile uğraşıyorum. Kur’an kurslarında ilk defa bu kursun istenildiğini gördüm. çok büyük şevkle çalıştım. Çocuklarımızı temelde nasıl eğitirsek o kadar güzel filizler ortaya çıkacağına inanıyorum.” diye konuş-tu.

Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı da “Bu eserlerin bu minik eller tarafından yapıldığını bilmek bize ayrı bir mutluluk veriyor. Kendilerini tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Emeği geçen hocalarını da gönülden kutluyorum.” diye konuş-tu. Konuşmaların arkasından serginin açılışı yapılarak, kursiyer öğrencilere başarı belgeleri verildi.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz