Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Milletvekiline Özel Haklar Getiren Teklife Jet Onay
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Mayıs 2013 - 17:39:42
Milletvekiline Özel Haklar Getiren Teklife Jet Onay

2 sene-ye 6 BiN LiRAKomisyonda AKPlilerin yakınında, CHP ve MHP milletvekilleri de, “Milletvekilliği bir itibar mesleğidir” diyerek teklifi savundular.CHP İzmir ili Milletvekili Musa Çam ise, “Seçim bölgemde vatandaş ‘Ben 30 se-ne SSK’ya pirim ödüyorum, bin 200 lira emekli aylığı alıyorum, siz 2 se-ne milletvekilliğiyle 6 bin lira maaş alıyorsunuz’ diyor. Ben buna katılıyorum. 12 bin […]

Milletvekiline-Ozel-Haklar-Getiren-Teklife-Jet-Onay2 sene-ye 6 BiN LiRAKomisyonda AKPlilerin yakınında, CHP ve MHP milletvekilleri de, “Milletvekilliği bir itibar mesleğidir” diyerek teklifi savundular.
CHP İzmir ili Milletvekili Musa Çam ise, “Seçim bölgemde vatandaş ‘Ben 30 se-ne SSK’ya pirim ödüyorum, bin 200 lira emekli aylığı alıyorum, siz 2 se-ne milletvekilliğiyle 6 bin lira maaş alıyorsunuz’ diyor. Ben buna katılıyorum. 12 bin lira maaş, 6 bin lira da emekli aylığı alıyorum. [r] Vatandaşın gözüne batan budur. Bu hakikaten oldukça çok rahatsız edici bir şey” diye konuş-tu.ESTETiK AYARITeklifte önergeyle iki değişiklik yapıldı. Milletvekilleri ve yakınlarına estetik dahil her türlü sağlık giderlerini devlete ödetme hakkı getirdiği belirtilen “her türlü sağlık giderleri” ifadesindeki “her türlü” sözcüğü çıkarıldı. ayrıyetten Meclis Başkanı Çiçek’in hatırlatmasıyla, kadın milletvekillerine de kamu çalışanlarına olduğu gibi 16 hafta doğum izni hakkı tanındı. CHP İstanbul ili Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ise vekillerin maaşlarına haciz yasağı koyan ifadenin çıkarılmasını isteyerek, “Haczedilemez’ ifadesinin kaldırılmasını tavsiye ediyorum. Borcu varsa haczedilsin” diye konuş-tu. Aslanoğlu’nun sözlü önerisi işleme alınmadı.

MiLLET TWITTER’DA SUSMADI! VAZGEÇiN BÖYLE ayrıyettenLIKLAR DÜNYADA YOK GECE GÜNDÜZ ÇALIޞIYORUZEleştirilere yanıt veren Cemil Çiçek ise şunları belirt ti:

“Burada imzası olan grup başkanvekillerine oldukça çok teşekkür ediyorum. Kamuoyuna bakar iseniz, milletvekillerinin maaşları artıyor, akla hayale gelen tüm harcamalarını kapsayabilir şekilde yanıltıcı yayımlar yapılıyor. Milletvekilinin ne olduğu belli değil. Biz kimiz, neyin, ne için görev yapıyoruz? Yeni bir şey getiriyor değiliz. Bu kadar parlamento düşmanlığının, milletvekili düşmanlığının kime ne faydası var? Bu memlekette canını dişine takmış gece gündüz çalışıyoruz. Bir milletvekilinin bir diplomat kadar değeri yok mu? Bugün bu ülkede makam sahibi herkesin bir temsil ödeneği var. Bu ucu açık, örtülü ödenek değil.

Siz de “Ehliyet-Ruhsat” istenince rencide oluyor musunuz?
MESAJINIZI YAZIN yayımLAYALIM

KAYMAKAM KÖŞžK’TE OTURUYORSanki Başbakanlık’ta, Genelkurmay’da tabldotun fiyatı oldukça çok pahalı da Meclis’inki ucuz. Meclis’i bu kadar karikatüRize ili etmenin anlamı yok. Sanki yedi ceddemiz burada saba h saatlerin de akşam çorba içip 20 ton et yiyor. Kaymakamlar, valiler, tama mı köşkvari binalarda oturur. Kullandıkları araçlara kadar hepsini devlet verir. Biz çıktık lojmandan kurdulduk, ama devlette 250 bin tane lojman var. Sanki Meclis milletvekiline bir örtülü ödenek getiriyor. Bu kanunda aslında eksik var. Analık izni bu kanunda yok, olması lazım.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz