Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Milletvekili Başer Yozgat Tarihinde En Büyük Yatırıma Kavuşacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:55:09
Milletvekili Başer Yozgat Tarihinde En Büyük Yatırıma Kavuşacak

Milletvekili Başer Yozgat tarihinde en büyük yatırıma kavuşacak… AKP Yozgat ili Milletvekili Yusuf Başer, ilde 20 Ağustos Salı günü Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımı ile 475 yataklı Yozgat ili Eğitim ve incele-me Hastanesi’nin temelinin atılacağını söyled i. Milletvekili Başer, bu tasarım ile [r] Yozgat’ın tarihi itibarı […]

Milletvekili-Baser-Yozgat-Tarihinde-En-Buyuk-Yatirima-KavusacakMilletvekili Başer Yozgat tarihinde en büyük yatırıma kavuşacak…

AKP Yozgat ili Milletvekili Yusuf Başer, ilde 20 Ağustos Salı günü Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımı ile 475 yataklı Yozgat ili Eğitim ve incele-me Hastanesi’nin temelinin atılacağını söyled i.

Milletvekili Başer, bu tasarım ile [r] Yozgat’ın tarihi itibarı ile en büyük yatırıma kavuşmuş olacağını belirt ti.

Milletvekili Yusuf Başer, verdiği demeçte, kamu özel ortaklığı modeli ile Türkiye’de tamamlanan ilk hastanenin Yozgat ili Eğitim ve incele-me Hastanesi olacağını söyledi. Başer, “Özel sektör tarafından 275 milyon TL’lik yatırım ile Yozgat ili tarihi itibarı ile bugüne kadar yapılmış en büyük yatırım olacak. Fiziki ve genel hali bakımından mutlaka modern cihazlar ile dontılabilir olan 475 yatak kapasiteli hastanemizde 200 adet tek kişilik oda, 100 adet çift kişilik oda, 8 adet tek kişilik VIP odanın yakınında endoskopi, radyoloji, nükleer tıp, ameliyathane, anjiyo, acil, diyaliz, fizik tedavi, sterilizasyon, ileri patoloji, ketem ve kemoterapi birimleri, 132 poliklinik ve 15 adet ameliyathane bulunacak. Hastanemiz ilimizin yakınında bölgeye de sağlık hizmeti sunacak. Allahın izniyle 2015 sene-si Ağustos ayı içerisinde, 24 ay gibi kısa olan bir zamanda Yozgatımıza eğitim ve incele-me hastanemizi kazandıracağız.” diye konuş-tu.

Milletvekili Başer, AKP Genel Merkezi tarafından ABD’deki bir programa katılmak üzere görevlendirildiğini bu yüzden 20 Ağustos Salı günü gerçekleştirilecek olan temel atma törenine katılamayacağını ifade etti. Başer, “Hastanemizin Yozgat’a kazandırılabilir olmasında emeği geçen başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, olmak üzere, Meclis Başkanımız Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ ve Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’na teşekkür ediyoruz.” diye konuş-tu.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz