Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Microsoft
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:17:58
Microsoft

Microsoft…Microsoft, CEOluk görevini yürüten Steve Ballmerın 12 ay içerisinde emekliye ayrılacağını açıkladı. Ballmerın, yerine geçecek isim belirlendiktan sonra koltuğunu devredeceği söylen di.Microsoft, en üst düzey yöneticisi Steve Ballmer’ın bir se-ne içerisinde görevini terk edeceğini duyurdu. Ballmer, Microsoft ekibine gönderdiği mektupta, ‘alınan kararın daha ileriye gitme stratejisinin parçası olduğunu’ söyled i. Ballmer, Microsoft tarafından basına yapılan […]

MicrosoftMicrosoft…
Microsoft, CEOluk görevini yürüten Steve Ballmerın 12 ay içerisinde emekliye ayrılacağını açıkladı. Ballmerın, yerine geçecek isim belirlendiktan sonra koltuğunu devredeceği söylen di.
Microsoft, en üst düzey yöneticisi Steve Ballmer’ın bir se-ne içerisinde görevini terk edeceğini duyurdu.

Ballmer, Microsoft ekibine gönderdiği mektupta, ‘alınan kararın daha ileriye gitme stratejisinin parçası olduğunu’ söyled i.

Ballmer, Microsoft tarafından basına yapılan açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yeni bir [r] organizasyonla yeni bir strateji benimsedik. ayrıyetten, inanılmaz bir Kıdemli Lidelik Ekibi’ne sahibiz. Emeklilik hakkındaki zamanlamam, görevi terk etmemin firmasımizin yeni cihazlar ve hizmetlere yönelik dönüşümünün ortasında rastlayacaktı. Yeni rotasında ilerleyen Microsoft’ta daha uzun süreli hizmet edecek bir CEO gerekli.”

The Verge sitesinin haberine göre, Ballmer’ın yerini alabilir ismin, Microsoft yönetim kurulunun oluşturacağı özel bir komite tarafından belirlenecek. Komitenin başkanlığını ise yönetim kurulu üyesi John Thompson ve Microsoft’un kurucularından Bill Gates gibi adların yer alacağı söylen di.

Gates, görevini terk edecek olan Ballmer’a destek vererek, ‘böyle bir isimle çalışmış olmalarının kendileri için bir şans olduğunu’ ifade etti.

NEDEN RT TABLET VE WINDOWS 8 OLABiLiR

Ballmer’ın emekliye ayrılabilir olması, akıllara bu kararın sebe p alındığı sorusunu getirdi.

VentureBeat sitesine göre önplanaçıkan nedenler 900 milyon dolarlık zarara sebe p olan Windows RT tabletler.

Microsoft, son bir se-ne içerisinde Hotmail ve Outlook.com’un yenilenmesi ve yeni Office 365 ile başarı elde etse de, PC için Windows 8  ve mobil için Windows Phone 8 işletim sistemlerinin istenen başarıya ulaşmaması ile da hayal kırıklığı yaşadı. kısa olan zaman ev-vel Windows RT tabletlerin gereğinden fazla üretilmesi ve elde kalan bilgisayarların değerinin azaltılması, Microsoft’a pahalıya mal oldu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz