FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Meteor Parçalarının Fiyatı Ne Kadar
Meteor Parçalarının Fiyatı Ne Kadar

Geçen hafta cuma günü Rusya’nın Chelyabinsk kenti yakınlarına düşen meteorun parçaları karaborsaya düştü. internet üzerinde meteor müzayede ilanları çoğalırken, Araştırmacılar gerçek meteor parçalarının gramının 66 bin rubleden alıcı bulduğunu belirtiyor.Ural Federal Üniversitesi’nden bilim misafiri bir düzine meteor parçasını Chebarkul Gölü çevresinde bulduklarını doğruladı. Federal Ural Üniversitesi’nden Viktor Viktor Grohovsky, çalışmaları bitirdiklarını gölün dibinde buldukları parçaların […]

Meteor-Parcalarinin-Fiyati-Ne-KadarGeçen hafta cuma günü Rusya’nın Chelyabinsk kenti yakınlarına düşen meteorun parçaları karaborsaya düştü. internet üzerinde meteor müzayede ilanları çoğalırken, Araştırmacılar gerçek meteor parçalarının gramının 66 bin rubleden alıcı bulduğunu belirtiyor.
Ural Federal Üniversitesi’nden bilim misafiri bir düzine meteor parçasını Chebarkul Gölü çevresinde bulduklarını doğruladı. Federal Ural Üniversitesi’nden Viktor Viktor Grohovsky, çalışmaları bitirdiklarını gölün dibinde buldukları parçaların meteor olduğunu belirt ti. Grohovsky, “Bulduklarımız bayağı göktaşı. Bulduğumuz taş yüzde 10 civarında demir içeriyor. çok büyük ihtimalle Çebarkul meteoru [r] şeklinde isimlendirilecek” diye konuş tu.Rusya Bilimler Akademisi üyesi de olan Grohovsk meteor isminin verilmesi için verilerin öncelikle Uluslararası Meteoroloji bülteninde yayımlanacağını, sürecin 2-3 ay gibi bir zaman alacağını söyled i. Rusya’da meteor parçalarının “devlet malı” sayıldığı ve alım-satımının suç olacağı uyarısını yaptı. Russia Today televizyoununun internet sitesinde yer alan habere göre mahal li fırsatçılar meteor parçalarını satmak için harekere geçti. Meteor parçalarının gramının 66 bin rubleden (yaklaşık 4 bin TL) alıcı bulduğu söylen di. Chebarkul Gölü çevresinde pek çok meteor parçası olması olasılığına karşı poli s ekibi ve mahal li güvenlik güçleri önlem aldı. Rusya’nın Ural bölgesinde meteor yağmuruna sebe p olan göktaşının dünya atmosferine çarptığı sırada 15 m çapında olduğu, sesten daha hızlı hareket ettiği ve parçalanarak dünyaya düştüğü ifade ediliyor. (GAZETEPORT/DIޞ HABERLER)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • göktaşı fiyatları
  • meteor fiyatlari
  • meteor taşı fiyatları
  • göktaşı fiyatı
  • dünyaya düşen meteorlar nasıl isimlendirilir

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz