Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Meryem Uzerlinin Gidiş Sebebi Ortaya Çıktı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 7 Haziran 2013 - 14:57:54
Meryem Uzerlinin Gidiş Sebebi Ortaya Çıktı

Muhteşem Yüzyıl’ı ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığı gerekçesiyle Berlin’e kaçan Meryem Uzerli’nin gidişinin ardındaki gerçek sebe p görül-dü.Her şey televizyon dizinin yapımcı Timur Savcı tarafından Arap ülkelerine satılması ile başladı. Savcı, bu satışın arkasından başrol futbolcusu Halit Ergenç’e 1 buçuk milyon lira para verdi. Bu paranın verilişi; uzun zaman herkesten saklandı. MERYEM UZERLi PARA rica etti Bir […]

Meryem-Uzerlinin-Gidis-Sebebi-Ortaya-CiktiMuhteşem Yüzyıl’ı ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığı gerekçesiyle Berlin’e kaçan Meryem Uzerli’nin gidişinin ardındaki gerçek sebe p görül-dü.
Her şey televizyon dizinin yapımcı Timur Savcı tarafından Arap ülkelerine satılması ile başladı. Savcı, bu satışın arkasından başrol futbolcusu Halit Ergenç’e 1 buçuk milyon lira para verdi. Bu paranın verilişi; uzun zaman herkesten saklandı.

MERYEM UZERLi PARA rica etti

Bir zaman sonra Ergenç’e verilen [r] servet; Meryem Uzerli’nin kulağına gitti. Bunun sonucu güzel ve sevilen oyuncu; yapımcı Timur Savcı’dan kendisine Halit Ergenç gibi para verilmesini rica etti. Lakin; Uzerli pozitif yanıt alamadı. birtakım hafta daha yapımcı Savcı’nın kararının değiştirmesini bekleyen Meryem Uzerli, Timur Savcı ile yenide n dan konuştu. Savcı, güzel ve sevilen oyuncuya para vermemekte ısrar edince Meryem Uzerli küplere bindi.

‘KOL KIRILIR YEN içerisinde KALIR!’

Dizinin yapımcısı Timur Savcı, Meryem Uzerli’nin Berlin’e habersizce gitmesinin arkasından oldukça çok zor duruma düştü. Bu hadisede suçunun bulunmadığını anımsatan Savcı’nın “Kendisine her türlü imkanı sağladık” diye konuş-tukten sonra sözlerini “Kol kırılır, yen içerisinde kalır” diyerek noktalamıştı. ޞimdi ise akıllara; burada denilmek istenilenin Halit Ergenç’e gizlice verilen paranın olduğu geldi.

SEVGiLiSi ATEޞ PÜSKÜRMÜŞžTÜ

Meryem Uzerli’nin sevgilisi Can Ateş de; yaşanılan hadisenin arkasından yapımcı Timur Savcı’yı hedef almış ve “Yapılanlar insanlık mı?” demişti. Ateş; Uzerli’nin sette sürekli bayıldığını, ruhsal çöküş yaşadığını ve Almanya’daki doktorların sevgilisi için “Savaştan dönmüş bir insanın psikolojisinde” diye konuş-tuklerini de açıklamıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz