Merhamet Mehmetin Yıkıldığı An
Gönderen: admin Tarih: 28 Şub, 2013 At 05:54 PM | Kategorisi : Haber, Sinema | 0 Yorum

Merhamet-Mehmetin-Yikildigi-An Merhamet 3. Bölüm özeti:

Deniz’in Narin ile alakaalı şüpheleri artıyor

Genç Narin ile Fırat arasında yavaş yavaş bir yakınlık başlarken, Deniz ‘ in de Narin ‘ in kardeşinin sevgilisi Fırat’ı, daha önceden tanıdığına dair şüpheleri gittikçe artıyor. Deniz ve Narin, çiftlikteki zorunlu misafirlikleri esnasında küçük Rus kızı Galina ‘ nın hikayesinin, hiç de Sermet ‘ in anlattığı gibi olmadığını keşfederler.

Yaslıhan ‘ da çok büyük takımın görevlisinin seyredeceği maç arifesinde Mehmet ‘ in ayağından vurulması ailenin tüm umutlarını yıkmıştır. Mehmet ‘ in futbol yaşamının sürüp sürmeyeceği doktorların tetkikleri netice-si ortaya çıkacaktır.

Genç Narin ile okuldan tatil için kasabaya gelmiş olan Fırat ‘ ın yolları hastanede yenide n kesişir ve aralarında yavaş yavaş bir yakınlık doğar. Babür gizlice görüşmeye başlayan genç aşıkları izlemektedir. Çocukluğundan beri nefret ettiği Fırat ‘ ın hayallerindeki kızı çalmasına izin vermeyecektir.

Mahalle komşuları olan Narin ‘ i sert bir dille uyarır. Zamanı gelince genç kızı ailesinden istetmeyi kafasına koymuştur. Fırat ve Narin ‘ in ise dünya umurlarında değildir. Deniz’in, Narin’in, kardeşinin sevgilisi Fırat’ı, daha önceden tanıdığına dair şüpheleri gittikçe artmaktadır.

Reklam Alanı

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • merhamet recep sevişme
  • merhamet recep sevişme sahnesi
  • merhamet sevişme sahnesi recep
  • yaslıhan

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>