Mercedes E63 AMG Görüntüleri İzle
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 09:28 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Mercedes-E63-AMG-Goruntuleri-izle

Mercedes-Benz E63 AMG modelinin güçlü lüks arab a segmentinde rekabetçi kalabilmesini sağlamak için yaptığı kapsamlı yenilikler ile sedan ve steyşın otomobillerini cesur bir görünüme kavuşturdu, gücünü arttırdı ve başka performans arttırıcı terfi paketleri ekledi.Mercedes-Benz’in en yeni performans modeli AMG’nin çift turbo beslemeli 5,5 litrelik V8 benzinli motorunun biraz geliştirilmiş bir versiyonunu kullanıyor.

Motor standart 557 bg, seçenek olarak sunulan performans paketiyle birlikt e 585 bg üretiyor. Bu performans paketi ‘S Modeli’ adını taşıyor.
Motorun torku da arttırılmış.
Reklam Alanı
.Bu devasa güç eski modelde olduğu gibi AMG’nin yedi vitesli Speedshift MCT otomatik şanzımanı üzerinden arka tekerleklere aktarılıyor.
Bu şanzıman C (Kontrollü Verim), S (Spor), S plus (Spor artı) ve M (Manüel) olmak üzere dört farklı sürüş modu, ayrıyetten otomatik durdurma/çalıştırma ve fren enerjisi geri kazanımı içeriyor. Performans paketi opsiyonunda bir diferansiyel kilidi de donanıma ekleniyor.
Diğer yandan en iyi hızlanma ve yol tutuşu için Mercedes’in 4Matic olarak adlandırdığı 4 çeker özelliği performans odaklı otomobile göre uyarlanmış ve aksesuar listesine konmuş.Mercedes standart E63 AMG sedanın 0’dan 100 km/s’ye 4,2 saniyede çıktığını, aksesuar olan performans paketi ve 4Matic özelliği ile bu sürenin 3,6 saniyeye indiğini söylüyor. Azami süra t sırasıyla 250 km/s ve 300 km/s ile sınırlanmış.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>