Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Meral Tamerden Şort Teşekkürü Çok Eğlendim
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:42:18
Meral Tamerden Şort Teşekkürü Çok Eğlendim

Son dönemlerde şort tartışmaları ile gündeme gelen köşe yazarı, #direnşort’a teşekkür etti.ޞort giyenlerden rahatsızlığını ifade eden ve tepkileri sonucu çeken, arkasından da tepki şeklinde twitter’da #direnşort hareketi için Milliyet yazarı Meral Tamer, bugünkü köşesinden teşekkür etti. oldukça çok eğlendiğini ve oldukça çok öğrendiğini ifade eden Tamer’in o yazısı şu şekilde:”#direnşort’a teşekkürler; oldukça çok eğlendim, oldukça […]

Meral-Tamerden-Sort-Tesekkuru-Cok-EglendimSon dönemlerde şort tartışmaları ile gündeme gelen köşe yazarı, #direnşort’a teşekkür etti.
ޞort giyenlerden rahatsızlığını ifade eden ve tepkileri sonucu çeken, arkasından da tepki şeklinde twitter’da #direnşort hareketi için Milliyet yazarı Meral Tamer, bugünkü köşesinden teşekkür etti. oldukça çok eğlendiğini ve oldukça çok öğrendiğini ifade eden Tamer’in o yazısı şu şekilde:”#direnşort’a teşekkürler; oldukça çok eğlendim, oldukça çok öğrendimDoğa, [r] tatil için gittiği Madrid’den mail atmış: “Annecim bu twitter’daki ilk taşlanma olayın; hayırlı olsun. Eskiden yazılarına gelen yorumlar 100’lü, 1000’li rakamlar olurdu. Bak twitter’da 250 bini aşmışsın; dahası dünya 4.sü olmuşsun!”Kızım beni iyi tanıdığı için bu tür beklenmedik durumları, akıl almaz bir soğukkanlılıkla karşıladığımı iyi bilir. faka t tweet’lerin en yoğun olduğu vakitler de peşpeşe telefon eden dostlarım ise telaşlanmış olmalılar ki, hep bir ağızdan “Sakın önemliye alma; tamamen saptırmışlar, üzülme” diyorlardı.e-postam ise okurlarımdan oldukça çok yönlü yoğun destek mesajlarının yakınında bol miktarda bacaklı, popoları tamamen açıkta bırakan şortlu, sadece meme uçlarını kapatan bikinili tepki mesajları ile doldu-taştı…Neden twitter’da yokumBen twitter’da değilim; olmayı da pek düşünmedim. Çünkü 6 ay sonra 40. yılımı dolduracağım gazetecilik yaşamımda, internetin i’sinden dahi haberimizin olmadığı yıllardan bu yana, mesleğim gereği zaten hep 7 gün 24 saat Türkiye’yi de, dünyayı da, ekonomiyi de, politikai de, kültür-sanatı da, sosyal yaşamı da sürekli izlemeye çalışırım. işini layıkı ile yapmak arzulayan bir gazeteci için başka türlüsünün mümkün olduğunu da sanmıyorum.” Köşe yazısının tamamını okumak için tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz