Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mehmet Ali Birandın Cenaze Törenini İzle
Mehmet Ali Birandın Cenaze Törenini İzle

Uzun sene ler birlikt e çalıştığı arkadaşlarına “Sizler olmasaydınız, ben burada olamazdım” diyen Mehmet Ali Birand, için ilk tören yıllarca görevliy diğı Doğan Tv Center’ın önünde yapıldı. Birand’ın naaşı Haber Grup Başkanı olarak görev yaptığı Kanal D’nin önüne getirildi. Çalışma arkadaşları gözyaşlarıyla usta haberciyi uğurladı. Birand’ın naaşı daha sonra Teşvikiye Camii’ne götürülecek. Öğle vakti kılınacak […]

Mehmet-Ali-Birandin-Cenaze-Torenini-izle Uzun sene ler birlikt e çalıştığı arkadaşlarına “Sizler olmasaydınız, ben burada olamazdım” diyen Mehmet Ali Birand, için ilk tören yıllarca görevliy diğı Doğan Tv Center’ın önünde yapıldı.

Birand’ın naaşı Haber Grup Başkanı olarak görev yaptığı Kanal D’nin önüne getirildi. Çalışma arkadaşları gözyaşlarıyla usta haberciyi uğurladı. Birand’ın naaşı daha sonra Teşvikiye Camii’ne götürülecek. Öğle vakti kılınacak cenaze namazından sonra Birand Anadolu Hisarı’ndaki aile kabristanında toprağa verilecek.Teşvikiye Camii’ndeki törene Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak.[r]. Aslında bu son görevimiz de değil. Bundan sonra başlıyor bizim görevimiz. Ustamız şu an bizimle, hep de bizimle olacak.Yıllar önce Birand, CNNTürk mikrofonu devrildiğinde, NTV mikrofonunu kapıp canlı yayıma çıkmıştı. Şimdi yine öyle bir gün yaşıyoruz. sürekli berabe ryiz.Ferit Aslan (Diyarbakır ili DHA muhabiri): Her şeyin ötesinde çok iyi bir insandı. TVgazeteciliğini ondan öğrendim.Son yazısında Diyarbakır’daki törenleri yazmıştı. Yüz binlerin onu nasıl sevdiğini görseydi keşke. BDP Genel Başkanı, Birand’ın vefat ettiği haberini duyurduğunda, yüz binler müthiş bir üzüntü yaşadı. 20 dakika sonra ise bu haberin doğru olmadığını, Birand’ın hayatta olduğunu söyleyince müthiş bir alkış koptu. Gerçekten görülmeye değerdi. O bölge Birand’ı çok severdi. yalnızca Güneydoğu değil, Kuzey Irak da öyle.Nebil Özgentürk: Mehmet Ali Abi’nin Türk politikainde son 40 yı l içinde ne kadar gerekli olduğunu ama ne kadar da haksız bir şekilde mağdur edildiğini hissedebiliyorum.Hande Fırat: Çok keyifli bir insandı. Uzak bir yönetici değildi, çok yakındı. Zaten öyle olmasa herkes bugün onun için “Mehmet Ali Abi” demezdi.Gazeteci Can Dündar: Onun verdiği cesaretle bir çok alanda ilk olmayı başardı. Bir patika açtı ve onun arkasından asfalt döşendi. Henüz Türkiye farkında değil ama ileride bir tarihçe yazıldığında Birand imzasının ilk başta geldiğini göreceğiz.Yeni kUşak ili Türkiye tarihini ondan öğrendi. İyi ki onunla çalışmışız.Uzun sene ler 32. Gün’ü birlikt e hazırladık. Ankara’ya geldiğinde bizim evde kalırdı. Türkiye onu çok üzdü. Onun çok üzüldüğü bir dönemi hatırlıyorum. Çok üzerine gittiler. Değmezmiş. Türkiye bir daha düşünür onun yaptıklarını ve ‘değdi mi’ diye sorgular umarım.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • birandın cenaz
  • MEHMET ALİ BIRANT CENAZE TÖRENİ
  • mehmet ali brand cenaze töreni
  • mehmet ali birandın cenaze töreni
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz