Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mehmet Ali Birand Öldü Mü
Mehmet Ali Birand Öldü Mü

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand’ın sağlık durumuyla ilgili, “Yoğun bakımda, ޞu anda hayatta. Ümit ederiz ki sağlığına kavuşsun” diye konuş tu.Bülent Arınç, Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları’nda tertiplenen Fresh MESH 2013 (Medya – Eğlence – ޞov Dünyası) Konferansı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.Gazetecilerin, Mehmet Ali Birand’ın hayatını yitirdiğine dair […]

Mehmet-Ali-Birand-Oldu-MuBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand’ın sağlık durumuyla ilgili, “Yoğun bakımda, ޞu anda hayatta. Ümit ederiz ki sağlığına kavuşsun” diye konuş tu.
Bülent Arınç, Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları’nda tertiplenen Fresh MESH 2013 (Medya – Eğlence – ޞov Dünyası) Konferansı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.Gazetecilerin, Mehmet Ali Birand’ın hayatını yitirdiğine dair iddialarla ilg i lı soruları sonucu Arınç, şunları belirt ti:”Böyle bir izah geldi ama daha sonra hastane yetkilileriyle ilişki kuruldu. Yoğun bakımda. ޞu anda hayatta. Ümit ederiz ki sağlığına kavuşsun.[r]. Program esnasında böyle bir haber alınca oldukça çok üzüldük. Sonra hemen haber tekzip edildi. Dün geceden itibaren yoğun bakımda olduğunu biliyoruz. Ben de biraz sonra hastaneye ziyaret etmeye gideceğim. Mehmet Ali Birand, Türkiye için büyük bir değerdir. Umarım sağlıkla, hayırlı, uzun ömürlerle yoluna devam etsin.”Arınç, “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın imralı görüşmeleri konusunda medyadan destek beklediği” açıklamasına dairsoruya da şu yanıtı verdi:”Belki daha güçlü destek beklemiştir ama şu anda medyanın bu konudaki desteği bizim için oldukça çok sevindirici. Ben bunu biliyor ve görüyorum. Özellikle Sayın Aydın ili Doğan’ın ve grubundaki bütü n medya organlarının yeni başlayan süreç konusundaki katkıları bence sürece destektir. ötek i tüm medya gruplarında da yüzde 80 itibarıyla sürecin desteklendiğini biliyorum, pozitif yayımlar yapıyorlar ve sürece katkı sağlıyorlar. Dileriz bu daha güçlenerek artsın.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz