Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Marmariste Silahlı Çatışma
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:18:10
Marmariste Silahlı Çatışma

Marmaris’te iki grup arasında çıkan ve silahların da kullanıldığı kavgada, aralarında İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri’nin de yer aldı ğı 6 şa-hıs yaralandı. Siteler Mahallesi Uzunyalı mevkisinde, Sanat Sokağı’nın yakınlarında iki grup arasında sabaha karşı henüz belirlenemeyen bir nede n le tartışma yaşandı. Tartışmanın büyüyerek tabancaların da kullanıldığı kavgaya dönüşmesi üzerine esnaf, polise haber […]

Marmariste-Silahli-Catisma Marmaris’te iki grup arasında çıkan ve silahların da kullanıldığı kavgada, aralarında İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri’nin de yer aldı ğı 6 şa-hıs yaralandı.
Siteler Mahallesi Uzunyalı mevkisinde, Sanat Sokağı’nın yakınlarında iki grup arasında sabaha karşı henüz belirlenemeyen bir nede n le tartışma yaşandı. Tartışmanın büyüyerek tabancaların da kullanıldığı kavgaya dönüşmesi üzerine esnaf, polise haber verdi.Olay yerine gitmiş olan Marmaris Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri Komiser Süleyman Aktaş, kavga [r] edenleri ayırmak rica etti. Bu sırada tarafların birbirine ateş etmesi üzerine Aktaş’ın yakınında Sevcan Çelik, Ferhat Gündem, Adnan Bağ ayaklarına isabet eden kurşunlarla, Şehabettin Bal ve Feyzi Turan ise aldığı darbeler ile yaralandı. 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin arkasından yaralılar Marmaris Devlet Hastanesi ve Marmaris Hastanesine kaldırıldı. Başına aldığı darbeler nedeni ile hali ağır olan Bal’ın, daha donanımlı bir hastaneye sevk edileceği söylen di.Kurşunla yaralanan ve ameliyat edilen komiser Aktaş ve ötek i 3 şahsıın sağlık durumlarının iyi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Öte yandan kavgaya karıştıkları tespit edilen 2 şahsıın arandığı öğrenil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • marmariste silahlı çatışma
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz