Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mamak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:17:09
Mamak

Mamak… Ankara ili Mamak Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bordür, tretuvar ve yol açım çalışmalarına sü-rat verdi. Çalışmaları sıklıkla yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mesut Akgül, son şeklinde Büyük Kayaş Mahallesi’nde yapılan bordür, tretuvar ve yol açım çalışmalarını denetledi. Yaz kış [r] demeden imkanlar dahilinde devamlı çalıştıklarını ifade eden Akgül, “Mamak’ta açılmayan yolları birbiri ardına […]

MamakMamak…

Ankara ili Mamak Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bordür, tretuvar ve yol açım çalışmalarına sü-rat verdi.

Çalışmaları sıklıkla yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mesut Akgül, son şeklinde Büyük Kayaş Mahallesi’nde yapılan bordür, tretuvar ve yol açım çalışmalarını denetledi. Yaz kış [r] demeden imkanlar dahilinde devamlı çalıştıklarını ifade eden Akgül, “Mamak’ta açılmayan yolları birbiri ardına açıyoruz. Bir ilçenin gelişmesi, yapılan yatırımlar ile açılan yolları ile ve kaldırımları ile gerçekleşir.” diye konuş-tu.

Bordür, tretuvar ve yol açım çalışması yapılan mahalle sakinleri de çalışmalardan memnun olduklarını belirt ti. Denetim esnasında Başkan Akgül’ün yanına gelerek çalışmalardan duydukları memnuniyeti anımsatan halk, “Yapılan çalışmalar ile Mamak oldukça çok değişti, bundan sonra gurur ile dile getiriyoruz ki biz Mamaklıyız.” ifadelerini kullandı.

Açılan yeni yollar ile bölgenin kalkındığını anımsatan Akgül, “Yeni yolların ve ötek i çalışmaların yapıldığı bölgelerde sürat-le konutlaşma yaşanıyor. Böylece ticaret yoğunluğu da artıyor. sürat-le gelişen ve nüfusun giderek arttığı ilçemizde açılmadık yol bırakmayacağız.” diye konuş-tu.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz