Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Maç Öncesi Yöneticiyle Topçu Sigara Tüttürmüş
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:41:47
Maç Öncesi Yöneticiyle Topçu Sigara Tüttürmüş

Hikmet Karaman, tek başına suçlu gösterilmesinin yazık ve günah olduğunu belirt ti.Bursaspor Avrupa kupalarına veda edince sezon başlamadan işine son verilen Hikmet Karaman, takıma zarar vermemek için konuşmayı istemediğini belirtirken, Vojvodina maçında bir yöneticiyle futbolcunun karşılıklı sigara içtiğini belirt ti.BURSASPOR’dan sezon başlamadan sevk edi-len Hikmet Karaman, “Üst düzey bir yöneticiyle oyuncu soyunma odasının karşısında karşılıklı […]

Mac-Oncesi-Yoneticiyle-Topcu-Sigara-TutturmusHikmet Karaman, tek başına suçlu gösterilmesinin yazık ve günah olduğunu belirt ti.
Bursaspor Avrupa kupalarına veda edince sezon başlamadan işine son verilen Hikmet Karaman, takıma zarar vermemek için konuşmayı istemediğini belirtirken, Vojvodina maçında bir yöneticiyle futbolcunun karşılıklı sigara içtiğini belirt ti.BURSASPOR’dan sezon başlamadan sevk edi-len Hikmet Karaman, “Üst düzey bir yöneticiyle oyuncu soyunma odasının karşısında karşılıklı sigara içiyormuş. [r] Bu nasıl iş” diye konuş-tu. Avrupa Ligi ‘nde Vojvodina’ya elenince görevine son verilen Karaman, AS TV’YE sarsıcı açıklamalarda tespit edil-di. Hikmet Karaman, “Maç öncesinde bizim antrenör görmüş. Kulüpte üst düzey görevlendirilmiş bir kişiyle takımdaki bir oyuncu soyunma odasının karşısındaki odada karşılıklı sigara içiyorlarmış. Bu nasıl bir olaydır? Bu hadisede n rahatsız oldum. Hâlâ şokundayım. oyuncu hocanın gideceğini biliyorsa, başarı oranı sıfırdır” diye konuş-tu.BURSA’YA YAKIޞMAYAN YÖNETiCiLER VARBütün başarısızlıkta sorumluluğu üstlendiğini kaydeden Karaman, “Benim kadar sorumlu olan şahıs-lar de var. Teknik direktör kırmızı diyorsa yönetim de öyle diyecek. Yönetiminin diye konuş-tuğini teknik heyette yapacak. Bu bizde olmadı. Bursaspor Takımı yönetiminde o göreve layık olmayan insanlar var. 10 se-ne önceki anlayışla bu işler olmaz” diye konuş-tu. Hikmet Karaman, hatalarının olduğunu Anca k bu şekilde sonuçlanacağını tahmin etmediğini de sözlerine ekledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz