Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Lübnandan Pilotlarla İlgili Açıklama
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:15:55
Lübnandan Pilotlarla İlgili Açıklama

Lübnan Dışişleri Bakanı Mansur, “Pilotlar mutlaka kurtarılacak. Bu hadi se 2 ülke ilişkilerini etkilemeyecek” diye konuş-tu. Lübnan Dışişleri Bakanı Adnan Mansur, Türk pilotların kaçırılmasının, Lübnan’ın güvenlik ve istikrarına yönelik ağır bir darbe olduğunu ifade ederek, “Pilotlar mutlaka kurtarılacak. Bu hadi se 2 ülke ilişkilerini etkilemeyecek” diye konuş-tu.Mansur, açıklamada, yaşanan hadisede n duyduğu üzüntüyü dile getirdi. […]

Lubnandan-Pilotlarla-ilgili-Aciklama Lübnan Dışişleri Bakanı Mansur, “Pilotlar mutlaka kurtarılacak. Bu hadi se 2 ülke ilişkilerini etkilemeyecek” diye konuş-tu.
Lübnan Dışişleri Bakanı Adnan Mansur, Türk pilotların kaçırılmasının, Lübnan’ın güvenlik ve istikrarına yönelik ağır bir darbe olduğunu ifade ederek, “Pilotlar mutlaka kurtarılacak. Bu hadi se 2 ülke ilişkilerini etkilemeyecek” diye konuş-tu.Mansur, açıklamada, yaşanan hadisede n duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Türk pilotların kaçırılmasının Lübnan’ın istikrar ve güvenliğine [r] yönelik ağır bir darbe şeklinde tanımlayan Mansur, faka t hadisenin Beyrut ve Ankara ili arasındaki ilişkileri etkilemeyeceğini düşündüğünü ifade etti.İki ülke arasındaki ilişkinin güçlü olduğunu vurgulayan Mansur, “Kaçırılma olayı, Lübnan ve Türkiye arasındaki siyasi, ekonomik, kültürel ilişkileri etkilemeyecektir. Bu hadises i mutlu bir şekilde nihayetlendirmek için Türkiye ve Lübnanlı görevli kişiler arasında görüşmeler sürüyor” diye konuş-tu.Dışişleri Bakanı Mansur, Lübnan güvenlik güçlerinin hadisenin açıklığa kavuşması ve kaçıranların kimliğinin tespiti için yoğun bir şekilde çalıştıklarını dile getirerek, “İki Türk pilotu, muhakkak kurtarılacaktır” diye konuş-tu.Lübnan’da İstanbul-Beyrut seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağının personelini havalimanından otele götüren servis aracını durduran silahlı grup, geçen cuma günü Türk pilot Murat Akpınar ile yardımcısı Murat Ağca’yı kaçırmıştı. hadises i “İmam Rıza’nın Ziyaretçileri” adlı grup üstlenmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz