Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Liseden Yarış Pistlerine
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:57:12
Liseden Yarış Pistlerine

High School Musical’ın sevilen futbolcusu Zac Efron, Ailem için’de asi genç şeklinde karşımızda!Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu, yönetmenliğini Ramin Bahrani’nin yaptığı, başrollerinde Dennis Quaid, Zac Efron ve Heather Graham’ın rol aldığı Ailem için (At Any Price) bugün (16 Ağustos Cuma) vizyona giriyor. High School Musical serisinin bebek yüzlü futbolcusu Zac Efron bununnla birlikte bu TV […]

Liseden-Yaris-PistlerineHigh School Musical’ın sevilen futbolcusu Zac Efron, Ailem için’de asi genç şeklinde karşımızda!
Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu, yönetmenliğini Ramin Bahrani’nin yaptığı, başrollerinde Dennis Quaid, Zac Efron ve Heather Graham’ın rol aldığı Ailem için (At Any Price) bugün (16 Ağustos Cuma) vizyona giriyor.

High School Musical serisinin bebek yüzlü futbolcusu Zac Efron bununnla birlikte bu TV filmle [r] bir hayalini daha gerçekleştiriyor. Çocukluğundan beri hayranı olduğu oyuncu Heather Graham ile aynı sahneleri paylaştığını anımsatan Zac Efron, çekimlerde oldukça çok heyecanlı olduğunu dile getiriyor.

Sevilen oyuncuları ile ve başarılı yönetmeniyle dikkat çeken TV film, Venedik ve Toronto TV film festivallerindeki gösterimlerinden de tam not aldı. ayrıyetten ailenin babasını canlandıran Dennis Quaid, TV filmdeki performansı ile Toronto TV film Festivali’nde Hayat Boyu Onur ödülünün sahibi oldu.

Bugün (16 Ağustos Cuma) vizyona giren TV filmde, babasının izinden gidip aile işini devralmak istemeyen asi bir çocuğun babası ile mücadelesi anlatılıyor. işleri ile alaka-lı ehemmiyetli bir araştırmanın başlatılması ile birlik-te baba, oğul ve hatta bütü n aile kendilerini etkileyecek beklenmedik bir halin içine giriyorlar.

Ailem için (At Any Price) sürükleyici ve heyecan dolu hikayesiyle sinemalarda.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz