Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Lise Kayıtları Bugün Son
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:51:54
Lise Kayıtları Bugün Son

SBS sonuçlarına göre sınavla öğrenci alan okullara kayıtlar bugün sona eriyor. Kayıt yaptırmayan öğrenciler haklarını kaybedecek.Ortaöğretime Yerleştirme Puanına (OYP) göre gerçekleştirilen ve 6 Ağustos tarihi itibarı ile açıklanan Ortaöğretime Yerleştirme Sistemi çerçevesinde yerleştirme işlemleri için verilen kayıt süresi bugün doluyor. Tercihlerinden birini asıl şeklinde kazanan öğrencilere okul kaydını yaptırması için 12 Ağustos’tan itibaren verilen süre, […]

Lise-Kayitlari-Bugun-SonSBS sonuçlarına göre sınavla öğrenci alan okullara kayıtlar bugün sona eriyor. Kayıt yaptırmayan öğrenciler haklarını kaybedecek.
Ortaöğretime Yerleştirme Puanına (OYP) göre gerçekleştirilen ve 6 Ağustos tarihi itibarı ile açıklanan Ortaöğretime Yerleştirme Sistemi çerçevesinde yerleştirme işlemleri için verilen kayıt süresi bugün doluyor. Tercihlerinden birini asıl şeklinde kazanan öğrencilere okul kaydını yaptırması için 12 Ağustos’tan itibaren verilen süre, bugün itibariyle saat 5’te dolacak. Bu [r] zaman içerisinde kayıt yaptırmayan öğrenciler bu haklarını kaybedecek.YEDEKLER BUGÜN 19.00’DAKayıt dönemi sona ermesiyle, yine saat 19’dan itibaren boş kalan kontenjanlara yedek listeden yedeklik sırası dikkate alınarak kayıt hakkı kazanan öğrenciler ilan edilecek. Her okulun boş kontenjan sayısı kadar öğrenciye, kayıt hakkı verilecek. Yapılan yerleştirmelerin sonucunda yerleştirilemeyen, yerleştirildiği halde kayıt yaptırmayan ya dakayıt yaptırıp da daha sonra sildiren öğrenciler sınavsız öğrenci alan kurumlara kayıt yaptırabilecek.72 yaşında üniversiteliMaddi imkansızlıklar nedeni ile zamanında okuyamayan 72 yaşındaki ibrahim Patır, üniversite sınavını kazanmayı başardı ve ilk tercihi olan Almanca öğretmenliği bölümüne yerleşti. ilköğretim ve liseyi dışarıdan bitiren Patır, eğitimin önemini vurgulamak için diplomasını alıp çocuklarına miras bırakmak istiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz