Lindsay Lohan Elizabeth Taylor’ın Bileziğini Çaldı
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 12:01 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Lindsay-Lohan-Elizabeth-Taylorin-Bilezigini-Caldi Lindsay Lohan, Elizabeth Taylor’ı canlandırdığı filmin çekimlerinde ünlü oyuncuya ait bir bileziği çalmakla suçlanıyor.
Bir zamanlar Elizabeth Taylora ait olan ve uzun zaman Taylor için çalışan hemşiresine aktris tarafından bizzat hediye edilen bileziğin Lohan tarafından çalındığı iddia ediliyor.
Bileziği görür görmez oldukça oldukça çok beğenen ve sürekli bilezikten bahseden Lohanın, hemşirenin evini ziyaret ettiği gün bileziğin ortadan kaybolduğu kaydediliyor.
iddiaya göre hemşire evve l iyi niyetli yaklaşıp Lohanın Taylorun bileziğini denedikten sonra çıkarmayı unuttuğunu düşünmüş. faka t oyuncuyu arayıp bileziği istediğinde Lohan bileziğin kendisinde olmadığına dair yemin etmiş.
Reklam Alanı
. Bunun üzerine Lohan hemşireye Elizabeth bu davranışını görse oldukça oldukça çok üzülürdü diye de bir mesaj atmış.
Daha evve l Jay Leno Showda hemşirenin kendisine Elizabethin kürkünü hediye ettiğini söyleyen Lohan, geçtiğimiz yaz 100 bin dolar değerinde mücevheri çalmakla suçlanmış faka t aklanmıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>