Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Light Komutanlar Kimler
Light Komutanlar Kimler

CHP Grup Başkanvekili Muharrem ince, ülkede iki tip paşa olduğunu ve ‘light’ şeklinde nitelediği NATO paşalarına selam belirt tiğini ifade etti.Yalova ili – CHP’li Muharrem ince, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’ ile bağlantılı tartışma yaratabilir sözler sarf etti. ince, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resepsiyonuna TSK’nın üst yönetiminin katılacağı yönündeki haberlere değindi. ince, […]

Light-Komutanlar-KimlerCHP Grup Başkanvekili Muharrem ince, ülkede iki tip paşa olduğunu ve ‘light’ şeklinde nitelediği NATO paşalarına selam belirt tiğini ifade etti.
Yalova ili – CHP’li Muharrem ince, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’ ile bağlantılı tartışma yaratabilir sözler sarf etti.

ince, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resepsiyonuna TSK’nın üst yönetiminin katılacağı yönündeki haberlere değindi.

ince, “Türk Silahlı Kuvvetleri personeli arasında light komutanlar [r] var” diye konuş-tu.

ince şöyle söyledi:

Yalova’dan light komutanlara ve NATO paşalarına selam söylüyorum. Biliyorsunuz bizim iki tip paşamız var bundan sonra. Bir Türk ordusunun paşaları vardı, bir de NATO paşaları var. Ben NATO paşalarına selam söylüyorum. 23 Nisan’da milli irade tutukludur. 23 Nisan 1920’de kuruldu o Türkiye Büyük Millet Meclisi ama, milletin seçmiş olduğu milletvekilleri bugün Silivri’de tutukludur. Eksik milli irade, eksik demokrasi, tutuklu demokrasi vardır. Tayyip Erdoğan’ın ileri demokrasisi işte böyle bir şeydir.

“DANIޞIKLI DÖVÜŞž”

ince’nin, geçtiğimiz günlerde CHP’ye katılan Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’ı makamında ziyareti sonrası yaptığı ötek i açıklamalar şu şekilde:

— Başbakan Erdoğan akil misafiri protesto edenlere, ‘3-5 çapulcu’ diyor. Önceden teröristlere ‘3-5 çapulcu’ denirdi. ޞimdi teröristler ile pazarlık yapanları protesto edenlere ‘çapulcu’ deniliyor. Bu, memleketin geldiği noktanın özetidir.

— Amerikan Dışişleri Bakanı, ‘Başbakan, Gazze’ye gitmemeli’ diyor. Bu bir danışıklı dövüş. Yani buradan bir kahraman üretmeye çalışacaklar. Yani büyük ihtimal Başbakan oraya gidecek. Sanki Amerika’yı dinlememiş gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor.

— israil bizden özür dilemedi. Türkiye israil’den özür diledi. Daha ev-vel belirt tiğim gibi buradaki mesele şudur; Başbakan Danimarka’ya gittiğinde ilk işi, diye konuş-tu ki ‘Siyonizm konusunda yanlış anlaşıldım.’ NATO tatbikatlarında israil’e vetomuz vardı, bunu kaldırdık. OECD üyeliği için vetomuz vardı, bunu kaldırdık. Mavi Marmara’daki baskının biz kasten yapıldığını iddia ediyorduk, Türkiye şeklinde şimdi onun operasyonel bir kaza olduğunu kabul ettik. Yani özür dileyen Türkiye’dir.

— O ‘one minute’ hikâyesinde olduğu gibi, şimdi de Amerikan Dışişleri Bakanı Ortadoğu’yu yenide n dan şekillendirmek isterken israil üzerinden, iran’a bir takım yaptırımlar uygulanmak istenirken, yeni bir kahraman üretmeye çalışıyorlar. ‘Bak helal olsun Tayyip Erdoğan’a. Amerika Dışişleri Bakanı’nı dahi dinlemedi, Gazze’ye gitti’ diye. Onda o kadar yürek yok. Bu çok büyük ihtimalle danışıklı dövüştür. Bu iran’ı hizaya getirmek için yeni bir kahramanın üretilmesidir. Milletimizin bunlara dikkatli davranması gerektiğini düşünüyorum.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz