Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Levent Kırcanın Kılıçtaroğlu Hakkındaki Sözleri
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Aralık 2012 - 20:41:41
Levent Kırcanın Kılıçtaroğlu Hakkındaki Sözleri

Sanatçı Girişimi’nin Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği ‘Reddediyoruz’ başlıklı toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun konuşma sırasının işi meydana geldiği gerekçesiyle öne çekilmesine sinirlendi.  Tarık Akan, Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu gibi bir oldukça çok sanatçıdan oluşan “Sanatçılar Girişimi” “Reddediyoruz/Ferman Padişahın Ülke Bizimdir” sloganıyla Bostancı Gösteri Merkezinde Büyük Buluşma isimli bir etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe CHP Genel […]

Levent-Kircadan-soke-eden-sozlerSanatçı Girişimi’nin Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği ‘Reddediyoruz’ başlıklı toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun konuşma sırasının işi meydana geldiği gerekçesiyle öne çekilmesine sinirlendi.  Tarık Akan, Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu gibi bir oldukça çok sanatçıdan oluşan “Sanatçılar Girişimi” “Reddediyoruz/Ferman Padişahın Ülke Bizimdir” sloganıyla Bostancı Gösteri Merkezinde Büyük Buluşma isimli bir etkinlik düzenledi.

Düzenlenen etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP istanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP istanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP istanbul il Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, istanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile Tarık Akan, Levent Kırca, Bedri Baykam, Aytaç Arman,Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu, Gülriz Sururinin de aralarında bulunduğu bir oldukça çok sanatçı ve vatandaş katıldı. TEPKi ÇEKEN KONUޞMA Tiyatro sanatçısı Levent Kırca, tahmini beş bin şahsın katıldığı gecede, “Bu geceye geliyorsan, bekleyeceksin. işi varmış diye gidiyormuş. Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu d.……. şeklinde konuştu. Kırca’nın sözlerinin ardından tepki gösteren izleyiciler salonu boşalttı. SEZEN AKSU VE ALi POYRAZOĞLUNUN GIYABINDA YÜZLERiNE TÜKÜRÜYORUMKAYSERi (iHA) – Ünlü tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Kayseride Sabancı Kültür Sitesinde katıldığı söyleşide, Sezen Aksu ve Alı Poyrazoğlunun gıyabında yüzlerine tükürüyorum. Onlar birer vatan hainidir şeklinde konuştu. Sabancı Kültür Sitesinde Erciyes Üniversitesindeki öğrencilerle biraraya gelen Levent Kırca, sorulan bir soru üzerine, Her dönemde dönekler olmuştur. Dönekler hep meydana geldi. Cumhuriyet kurulurken de dönekler vardı. Ama hiç bu kadar döneklik doruk noktasına çıkmamıştı. Ben sadece kendi sanat kolumdaki dönek arkadaşlardan söz edeyim. Onlardan dolayı da oldukça çok üzülüyorum, Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en sonda Ali Poyrazoğlu girdi devreye. Hükümetin yaptıklarını oldukça çok beğendiklerini şeklinde konuştuler. Ben bunlara artık söz söylemiyorum. Gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum. Artık bu insanların dönüşü diye bir şey olamaz. Bu insanların dönmesi halinde bizim onları tekrar kabul etmemiz mümkün değildir. Benim için bunlar birer vatan hainidir. Bunu açıkça söylüyorum şeklinde konuştu. Söyleşi, üniversite öğrencilerinin sorduğu sorularla devam etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz