Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kurtlar Vadisi Pusu Polatı Kurtarma Operasyonu İzle
Kurtlar Vadisi Pusu Polatı Kurtarma Operasyonu İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 182. Son Bölüm – Polat’ı Kurtarma Operasyonu izle . Kurtlar Vadisi Pusu 182. son bölüm dün akşam ATV’de ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında yayımlanmaya sürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 182 bölümü sosyal ortamda en oldukça çok tıklanan videolar arasına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 183.Bölümünde neler olacağı ise merak […]

Kurtlar-Vadisi-Pusu-Polati-Kurtarma-Operasyonu-izle Kurtlar Vadisi Pusu 182. Son Bölüm – Polat’ı Kurtarma Operasyonu izle . Kurtlar Vadisi Pusu 182. son bölüm dün akşam ATV’de ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında yayımlanmaya sürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 182 bölümü sosyal ortamda en oldukça çok tıklanan videolar arasına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 183.Bölümünde neler olacağı ise merak ediliyor. işte Kurtlar Vadisi Pusu 182. bölümden televizyon dizi kesitleri..

Kurtlar Vadisi Pusu ‘ nun 182. bölümünde merak edilen sorular…

Savcı Le ile ‘ nın yaşam savaşı nasıl noktalanacak? Hastaneden çıkmaya karar veren Polat Alemdar, KGT ekibinin elinden kurtulabilecek mi? Abdülhey ve Cahit Polat Alemdar ‘ ı kurtarmak için nasıl bir plan yapacaklar? Eşref Bey ve Abdülhey Sencer ‘ in elinden kurtulabilecek mi? Sencer ‘ i ortadan kaldırmak arzulayan kim? Hoca ‘ nın yaşamını kurtarmaya çalışan Akif hangi gerçekle yüzleşecek? Sencer Polat ‘ ın karşılığında israillilerden ne isteyecek? israilli Jacob Polat ‘ ı ele geçirebilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu’da Geçtiğimiz hafta Yaşananlar…

ATV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu 181. bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

Kurtlar Vadisi Pusu’da ikinci kurban kim?

Reyting rekorları kıran televizyon dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile geceye damgasını vurdu. Adil Bey’in arkasından dış politikada strateji değişikliğine gitmiş olan Sencer, ‘Hoca’ lakaplı Bakan’ı rme kararı aldı.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 180. bölümünde, Lale Zara’yı iç politika değişikliği için kurban eden Sencer, 181. bölümde, dış politika için ‘Hoca’ lakaplı Bakan’ı kurban şeklinde seçti. Adil beye yaptığı darbenin arkasından ihtiyarlar Heyeti’nin başına geçen Sencer, müzakerelerin durdurulması için Lale Zara’yı rterek provakasyon hedeflemişti.

Hoca’ ile evve l yüzyüze görüşüp, politika değişikliği arzulayan Sencer, Hoca’nın kararlı tavrını görünce onu ortadan kaldırma yolunu seçti.

Kurtlar Vadisi Pusu Zirvenin Sahibi

Kurtlar Vadisi Pusu nostaljik görüntüleri ile ekran başına kilitledi, bütü n kategorilerde en oldukça çok izlenen yapım oldu. bütü n kişilerde 14.81 izlenme oranı ve 35.04 izlenme payı, AB Sosyal Statü ‘ de yüzde 11.38 izlenme oranı ve 29.67 izlenme payına ulaşarak en oldukça çok izlenen 100 program arasında 1. oldu.

YiNE HEM REYTiNG, HEM DE SOSYAL MEDYA ޞAMPiYONU

Kurtlar Vadisi Pusu’nun etiketi #kurtlarvadisipusu Twitter Türkiye TT listesine her hafta olduğu gibi bu hafta da girmeyi başardı. ayrıyetten ‘ Polat Alemdar ‘ başlığı da uzun bir zaman TT listesinin içerisinde yer aldı.

[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kurtlar Vadisi Pusu Polatı Kurtarma Operasyonu İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz