Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kurtlar Vadisi Pusu 182. Bölüm Sencere Suikast İzle
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Şubat 2013 - 16:58:01
Kurtlar Vadisi Pusu 182. Bölüm Sencere Suikast İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 182. Son Bölüm – Polat’ı Kurtarma Operasyonu izle . Kurtlar Vadisi Pusu 182. son bölüm dün akşam ATV’de ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında yayımlanmaya sürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 182 bölümü sosyal ortamda en oldukça çok tıklanan videolar arasına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 183.Bölümünde neler olacağı ise merak […]

Kurtlar-Vadisi-Pusu-182-Bolum-Sencere-Suikast-izle Kurtlar Vadisi Pusu 182. Son Bölüm – Polat’ı Kurtarma Operasyonu izle . Kurtlar Vadisi Pusu 182. son bölüm dün akşam ATV’de ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 10. yılında ATV ekranlarında yayımlanmaya sürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 182 bölümü sosyal ortamda en oldukça çok tıklanan videolar arasına girdi. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 183.Bölümünde neler olacağı ise merak ediliyor. işte Kurtlar Vadisi Pusu 182. bölümden televizyon dizi kesitleri..

Fenomen televizyon dizi Kurtlar Vadisi Pusu, dün akşamki bölümüyle izleyicisini ekrana kilitledi, reyting ölçümlemelerinde de 100 program arasında 1. oldu…

POLAT’I YAޞAMA DÖNDÜRDÜ

182. bölümde Polat, aldığı morfinlerin etkisiyle yanlışlıkla Leyla’yı vurduğu için kendini affetmedi ve hayata küstü. Yaşamak istemeyen Polat’ı evve l Ömer Baba ikna etmeye çalıştı faka t başarılı olamadı. son şeklinde çare şeklinde kızını Polat’la görüştürdüler ve Elif, Polat’a yenide n dan yaşama isteği verdi.

iSRAiL’E POLAT HEDiYESi

Eşref ve Abdülhey sonunda Sencer Bey’le yüzleştiler ve Eşref bundan sonra her şeyin arkasında Sencer’in olduğunu anladı. Sencer tam ikisini de rtmek üzereyken Cahit bir baskın yaptı ve her ikisini de düştükleri tuzaktan sağ çıkardı. faka t Polat’ın yakalandığını öğrenen Sencer, israil gizli servisine hediye şeklinde Polat’ı verdi.

Kurtlar Vadisi Pusu ‘ nun 182. bölümünde merak edilen sorular…

Savcı Le ile ‘ nın yaşam savaşı nasıl noktalanacak? Hastaneden çıkmaya karar veren Polat Alemdar, KGT ekibinin elinden kurtulabilecek mi? Abdülhey ve Cahit Polat Alemdar ‘ ı kurtarmak için nasıl bir plan yapacaklar? Eşref Bey ve Abdülhey Sencer ‘ in elinden kurtulabilecek mi? Sencer ‘ i ortadan kaldırmak arzulayan kim? Hoca ‘ nın yaşamını kurtarmaya çalışan Akif hangi gerçekle yüzleşecek? Sencer Polat ‘ ın karşılığında israillilerden ne isteyecek? israilli Jacob Polat ‘ ı ele geçirebilecek mi?

[r]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz