Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Kriz Savaş Alanında Çözülecek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 11:54:40
Kriz Savaş Alanında Çözülecek

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, politikacı, din adamı ve tanınmış kişilere verdiği iftar yemeğinde ülkesinde yaşanan krizin faka t savaş alanında kazanılacağını belirt ti.Suriye’de savaş başladı başlayalı oldukça çok nadir televizyonlarda görülen Suriye devlet Başkanı Beşar Esad, Kadir Gecesi münasebetiyle siyasi parti, sivil toplum örgütleri, sendikaların temsilcilerinin yakınında politikacılar, Hıristiyan ve Müslüman din adamlarına bir […]

Kriz-Savas-Alaninda-CozulecekSuriye Devlet Başkanı Beşar Esad, politikacı, din adamı ve tanınmış kişilere verdiği iftar yemeğinde ülkesinde yaşanan krizin faka t savaş alanında kazanılacağını belirt ti.
Suriye’de savaş başladı başlayalı oldukça çok nadir televizyonlarda görülen Suriye devlet Başkanı Beşar Esad, Kadir Gecesi münasebetiyle siyasi parti, sivil toplum örgütleri, sendikaların temsilcilerinin yakınında politikacılar, Hıristiyan ve Müslüman din adamlarına bir iftar yemeği verdi.

Burada ülkesindeki iç karışıklığa değinen Esad “Gerilla savaşından çok [r] büyük tek savaş vardır o da toplumun savaşıdır, Ordu ilinin halkla yan yana olduğu savaştır. Allah’ın eli birlik te duranların üzerindedir. Medyada ve internet üzerinde de bir savaş sürdüğü doğrudur faka t kriz sadece savaş alanında çözülecektir” diye konuş-tu.

Ülkesine karşı düşmanca tavırların olduğunu ifade eden Esad, “Terör karşısında demir yumrukla vurmak dışında bir yolla neti-ce elde edemezsiniz. Aklıselim sahibi bir insanın terörün politikale çözülebileceğine inandığını düşünmüyorum. Terör karşısında önleyici şeklinde politika rol oynayabilir” derken terörün patlaması halinda sadece sert müdahale seçeneğinin kaldığını belirt ti.

Suriye lideri iftar yemeğinde konuşurken, eşi Esma Esad ise Kadir Gecesi vesilesiyle ihtiyaç maliklerine iftarlık dağıttı. Suriye Devlet Başkanlığı’nın resmi Facebook hesabına yüklenen fotoğraflarda, Esma Esad’ın kimsesiz çocuklar ve evlerinden olmuş aileler için salata yapıp, iftar paketi hazırlayarak dağıttığı görüldü. (GAZETEPORT/DIޞ HABERLER)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz