Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Krala 400 Euroluk Tabut
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:21:49
Krala 400 Euroluk Tabut

Krala 400 Euroluk tabut…Romanların Kralı Florin Cioaba için altın tabut arzulayan ailesi cenaze işlemleri için gereken 4 bin 750 Euro’ya itiraz etti. Fiyatı fazla bulan aile pazarlıkla fiyatı 2 bin 500 Euro’ya kadar düşürdü.Antalya ilinde dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden Florin Cioaba’nın cenazesinin ülkesine gönderilmesi sıkın-tı oldu. Cenazelerini ülkelerine altın tabutla götürmek arzulayan aile, […]

Krala-400-Euroluk-TabutKrala 400 Euroluk tabut…
Romanların Kralı Florin Cioaba için altın tabut arzulayan ailesi cenaze işlemleri için gereken 4 bin 750 Euro’ya itiraz etti. Fiyatı fazla bulan aile pazarlıkla fiyatı 2 bin 500 Euro’ya kadar düşürdü.
Antalya ilinde dün tedavi gördüğü hastanede vefat eden Florin Cioaba’nın cenazesinin ülkesine gönderilmesi sıkın-tı oldu. Cenazelerini ülkelerine altın tabutla götürmek arzulayan aile, cenaze firmasından ev-vel altın tabut rica etti, Antalya’ya bulunamayacağını öğrenince bundan vazgeçerek lüks bir tabutta karar kıldı. faka t aile cenaze firmasının tabut ve [r] bütü n masraflar dahil teklif ettiği 4 bin 750 Euro fiyata itiraz etti. Yapılan pazarlık sonucu cenaze firması fiyatı 3 bin Euro’ya kadar düştü. faka t aile daha fazla bin 500 Euro verebileceklerini belirt ti. Cenaze firması ise bu fiyata hizmet veremeyeceğini söyled i. Yapılan sıkı pazarlık netice-si aile 400 Euro’su tabut bedeli olmak üzere Florin Cioaba’nın cenazesinin Romanya’ya gönderilmesi için bütü n masraflar dahil 2 bin 500 Euro ödemeyi kabul etti.

HASTANE MASRAFLARINA DA iTiRAZ ETTiLER

Aile, iki gün kaldığı hastanede geçici kalp cihazı takılan, böbrek ve karaciğer yetmezliği nedeni ile makineye bağlanan Florin Cioaba için yapılan masraflara da itiraz etti. Hastanenin tedavi ve uygulanan işlemler için 80 bin lira civarında bir fatura çıkardığı, ailenin bunun 27 bin lirasını ödediği bildiril-di. Ailenin ilk gittikleri özel hastaneye ise 15 bin dolar ödediği söylen di.

KIZ KARDEޞ KONUޞTU

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz