Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Köpeğin Yardım Ettiği Yaralı Kedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Şubat 2013 - 14:20:23
Köpeğin Yardım Ettiği Yaralı Kedi

Bodrum’da bir köpek, yol kenarında yaralı halde yatan kedinin başında havlayarak yoldan geçenlerin dikkatini çekmeye çalıştı.Bodrum’un Yokuşbaşı mevkisinde, kara yolu kenarında bir iş yerinin önünde yerde hareketsiz yatan kediyi gören bir köpek, başında beklemeye başladı. Köpek, havlayarak çevredekilerin dikkatini çekmeye çalıştı. Bu sırada yoldan geçen gazetecilerin dikkatini çeken durum, anı anına kaydoldu.BÖYLE YARDIM ÇAĞIRDI / […]

Kopegin-Yardim-Ettigi-Yarali-KediBodrum’da bir köpek, yol kenarında yaralı halde yatan kedinin başında havlayarak yoldan geçenlerin dikkatini çekmeye çalıştı.
Bodrum’un Yokuşbaşı mevkisinde, kara yolu kenarında bir iş yerinin önünde yerde hareketsiz yatan kediyi gören bir köpek, başında beklemeye başladı. Köpek, havlayarak çevredekilerin dikkatini çekmeye çalıştı. Bu sırada yoldan geçen gazetecilerin dikkatini çeken durum, anı anına kaydoldu.BÖYLE YARDIM ÇAĞIRDI / FOTO GALERiGörüntülerde yolda yaralı halde yatan [r] kediye köpeğin yardım etmeye çalışması görülüyor. Köpeğin, birtakım bazı çevredeki iş yerlerinin de kapısına giderek yardım rica ettiği, daha sonra yenide n dan kedinin başına döndüğü dikkati çekiyor.Gazetecilerin haber vermesi sonucu gelen veteriner hekim ve yardımcıları, kediyi alarak veteriner kliniğine götürdü.Burada ilk müdahalesi yapılan kedi, tedaviye alındı. Gazetecilerin çektiği görüntüleri izleyen veteriner hekim Rami Özer, ilk kez bir köpeğin, kediyi koruma altına aldığını gördüğünü belirt ti.Gazetecilerin haber vermesi sonucu hadi se yerine geldiklerini anlatan Özer, “Bölgeye vardığımız da bir köpeğin kedinin başında beklediğini gördük. Köpek komşularımızdan birisine ait. ilginçtir ki kediyi koruyup başında duruyordu” diye konuş tu.Kediye ne olduğunu belirleyemediklerini kaydeden Özer, “Ne olduğunu araştıracağız. Acil ilaçları yapıldı. Kanaması durup solunumu rahatladıktan sonra bir radyografi resim çekip ne olduğunu belirleyeceğiz. Görüntülerde de belli, köpek sanki kediyi koruyor. Birilerini yardım etmesi için çağırdığı görülüyor. oldukça çok ilginç bir durumdu, ben de ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım” diye konuş tu.Özer, kedinin birtakım gün gözlem altında tutulacağını diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz