Konyada Sokakta Eşini Bıçaklayan Adam
Gönderen: admin Tarih: 11 Oca, 2013 At 06:35 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Konyada-Sokakta-Esini-Bicaklayan-AdamKonya’da kıskançlık krizine giren adam, 1 çocuk annesi eşini sokak ortasında vücudunun 15 yerinden bıçakladı.

Konya’da 1 çocuk annesi İlknur K.’yi eğlence dönüşü sokak ortasında vücudunun 15 yerinden bıçaklayan eşi Yavuz K., polis tarafından Kum köprü Caddesi’nde yürürken gözaltına alındı.Olay sonrasında polis ekipleri tarafından yakalanan Yavuz K. verdiği ifade ile şaşırtırken, 15 yerinden bıçaklanan kadının hayati tehlikesi ise devam ediyor.
Reklam Alanı
.’nın polise verdiği ilk ifadesinde, “Ara sıra minibüslerde yevmiyeli olarak şoförlük yapıyorum. Ben dışarıdaydım. Eşimle bir eğlence merkezinde buluşacaktık. Oraya gittiğimde eşimi bir masada erkekle otururken gördüm. Tartıştık ve birlikte taksiyle oradan ayrıldık. Evin önüne geldiğimizde tartışma devam etti. Ben de sinirlerime hakim olamayıp bıçakladım. Sonrada öldüğünü sanıp, taksiyle kaçtım” dediği öğrenildi.Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Yavuz K., sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Tedavi altına alınan İlknur K.’nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • yavuz kara konya
  • yavuz kara karısını bıçakladı

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>