Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Komutanlar Gazi Düğününü Renklendirdi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:06:06
Komutanlar Gazi Düğününü Renklendirdi

Komutanlar Gazi düğününü renklendirdi…Genelkurmay Başkanı Özel çelenk gönderdi, komutanlar halay çekip misket oynadıޞırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, teröristler ile girdiği çatışmada televizyon dizinden yaralanan ve koltuk değneği ile yürüyebilen gazi Özer Bay’ı mutlu gününde komutanlar ve mülki erkan yalnız bırakmadı. Van’daki düğüne katılan üst düzey komutanlar, halay çekip misket oynayarak çiftin mutluluğuna ortak oldu. Düğünde, çelenk gönderen […]

Komutanlar-Gazi-Dugununu-RenklendirdiKomutanlar Gazi düğününü renklendirdi…
Genelkurmay Başkanı Özel çelenk gönderdi, komutanlar halay çekip misket oynadı
ޞırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde, teröristler ile girdiği çatışmada televizyon dizinden yaralanan ve koltuk değneği ile yürüyebilen gazi Özer Bay’ı mutlu gününde komutanlar ve mülki erkan yalnız bırakmadı. Van’daki düğüne katılan üst düzey komutanlar, halay çekip misket oynayarak çiftin mutluluğuna ortak oldu. Düğünde, çelenk gönderen Genelkurmay Başkanı Orgeneral [r] Özel ve eşinin tebrik mesajları da okunurken, Gazi Özer Bay, “Genelkurmay mutluluğumu ikiye katladı” diye konuş-tu.

Van ilinde dünya evine giren gazi Özer Bay’ın mutluluğuna ildeki üst düzey komutanlar ve mülki erkan da ortak oldu.

Beytüşşebap’ta 3 Eylül 2012 tarihi itibarı ile 10 askerin şehit olduğu terörist saldırı sonrasında görevliy-diğı Bolu ili Komando Tugayı’ndan Beştüşşebap’a gitmiş olan uzman çavuş Özer Bay (28), teröristler ile girdiği çatışmada diz kapağından yaralandı.

Olay yerinden helikopterle alınarak ilk müdahalesi yapılan Bay, kaldırıldığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) 3 ameliyat geçirdi. Tedavisi süren ve koltuk değneği yardımı ile yürüyebilen Bay, görevliy-diğı Bolu ilinde tanıştığı ve geçirdiği kötü günlerdeki en büyük destekçisi olan Gülşah Aydik ile evlenmeye karar verdi.

Ramazan ayında, Genelkurmay Başkanlığınca şehit aileleri ve gazilere yönelik tertiplenen iftar yemeğine davet edilen Bay, iftarda Genelkurmay Başkanı Özel’i düğününe davet etti.

KOMUTANLAR DÜĞÜNE KATILDI

Düğünlerini Van’ın Erciş ilçesinde yapan Özer ve Gülşah çiftini, bu mutlu günlerinde oldukça çok sayıda üst düzey komutan da yalnız bırakmadı.

Genelkurmay Başkanı Özel’in çelenk gönderdiği düğünde, Özel çiftinin tebrik mesajı da okundu. Mesajda, “Davet edildiğimiz düğün törenine katılamadığımız için üzgünüz. Her iki aileyi de candan kutlar, genç çifte ömür boyu sağlık ve mutluluklar diler, sevgilerimizi sunarız” ifadeleri yer aldı.

Düğün törenine katılan Jandarma Asayiş KolOrdu ili Komutanı Tümgeneral Abdullah Barutçu da çifti tebrik etti.

DAMADIN ޞAHiDi KOLOrdu ili KOMUTANI

Davul zurna ve mesele kların alkışları arasında salona gelen çift, düğün pastasını kestikten sonra birlik-te dans etti. Tebriklerden sonra Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu çiftin nikahını kıydı. Gelin Gülşah Aydik’in şahitliğini Kaymakam Barbaros Baran, damadın şahitliğini Jandarma Asayiş KolOrdu ili Komutanı Tümgeneral Abdullah Barutçu yaptı.

il Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay irfan Kızılaslan, 108’inci Topçu Alay Komutanı Kurmay Albay Mustafa Atabek, Jandarma Asayiş KolOrdu ili Komutanlığı Genel Sekreteri Jandarma Albay Savaş Yılmaz, ilçe Kaymakamı Barbaros Baran ve ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı ilyas Uysal davetliler ile birlik-te halay çekip, misket oynayarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

“MUTLULUĞUM iKiYE KATLANDI”

Ramazan ayında katıldığı iftar programında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile muhabbet ettiği sırada kendisini Van’daki düğününe davet ettiğini ifade eden damat Özer Bay, oldukça çok mutlu bir gün yaşadığını ve Genelkurmay Başkanlığınca düğününe ala-ka gösterilmesinin mutluluğunu ikiye katladığını dile getirdi.

Çok heyecanlı olduğunu ve kötü günlerin arkasından böyle bir mutluluğu yaşadığı için Allah’a şükrettiğini anlatan Bay, şunları belirt ti:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz