Kollarını Bağlayarak İntihar Eden Çiftin Sırrı
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 07:23 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Kollarini-Baglayarak-intihar-Eden-Ciftin-Sirri

Dün Kocaeli’nin Derince ilçesi’nde, bir kadın ve bir erkeğin birbirlerini kollarından bağladıktan sonra denize atlayarak intihar ettiği olayla ilg i lı sır perdesi aralanıyor.
Eޞi BOޞANMAK iSTEMEYiNCE..
ޞaban U’nun Nurcan Ö. ile olan ilişkisine, alilerin karşı çıktığı ve evli olan ޞaban U.
Reklam Alanı
. ޞaban U ile Nurcan Ö’nün bu nede n le çaresizlikten dolayı intihar ettikleri görül dü. Evli ve bir çocuk babası olan ޞaban U’nun eşiyle bir süredir aralarında sıkın tı olduğu, boşanmak istediği, faka t eşinin buna yanaşmadığı öne sürüldü.
AYNI MEZARLIKTA TOPRAĞA VERiLDiLER
Nurcan Ö.’nün ise evli ve 3 çocuk annesi olduğu öğrenilirken, eşi ile tahmini 3 senedir ayrı yaşadıkları iddia edildi. tahmini 6 aydır aşk yaşayan ve kavuşamayınca denize atlayarak intihar eden ޞaban U’nun cenazesi Derince Çınarlı Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çınarlı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Nurcan Ö.’nün cenazesi ise Derince Merkez Camii’ndi ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çınarlı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>